Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 101
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Navrhněte si jedinečný obal na mobil Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Pro smartphone Xiaomi Redmi Note 8 Pro nemusíte vybírat pouze s obalů s hotovým potiskem. Vy můžete být tvůrcem jedinečného obalu na mobil Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Právě pro tyto příležitosti je zde aplikace pro kryty s vlastním potiskem na mobily Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Než ji ale spustíte, připravte si obrázek, který budete chtít na obal s vlastním potiskem natisknout. Populární jsou fotky dětí, momentky z dovolené a grafiky ve stylu oblíbených her. Pokud chcete více inspirace, mrkněte na náš Instagram Etuo.cz. Jakmile budete mít obrázek v tiskové kvalitě nachystaný, pusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi Note 8 Pro a obrázek do ní nahrajte. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem je připraven model mobilu Xiaomi Redmi Note 8 Pro, na kterém se zobrazí váš obrázek. Aplikace umožňuje ještě obrázek doladit. Přidat můžete i krátký text.

Kryty s vlastním motivem dávají prostor k sebevyjádření a zároveň chrání

Obaly s vlastním potiskem je trochu netradičním a velmi jedinečným místem, kde můžete vzdát hold vaši láskám a koníčkům. Zároveň jsou kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi Note 8 Pro účinnou ochranou telefonu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a respektují tvar a rozměry mobilu Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Díky tomu na telefonu dobře drží a nepadají. Ochrání ho tak před odřením i nečistotami. Potisk je proveden ve vysoké tiskové kvalitě. Je velmi stálý a neotírá se.

Krásný a vybavený chytrý telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Mobil Xiaomi Redmi Note 8 Pro patří k hitům letošní sezóny. Není se co divit. Za poměrně přijatelnou cenu získáte smartphone s úžasným fotoaparátem. Jeho rozlišení je až 64 MPx. Ani procesor mobilu Xiaomi Redmi Note 8 Pro není pozadu a slibuje hodně zajímavé zážitky.