Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 8

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Dostaňte se o úroveň výš s krytem s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi Note 8

Zcela personalizovaný obal s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Redmi Note 8 povýší vašeho miláčka na zcela jiný level. Sami si můžete navrhnout, jak bude nový obal na mobil Xiaomi Redmi Note 8 vypadat. V klidu si sedněte, najdete super fotografii nebo vymyslete vlastní originální design a můžeme začít. Tady na stránce e-shopu Etuo.cz najdete aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi Note 8. Do ní stačí obrázek na hrát a v aplikaci pro kryty s vlastním motivem jej doupravit. Tip pro vás: Dejte si pozor na umístění otvoru pro kamery fotoaparátu a také zkontrolujte jaký je váš mobil. Zde je aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi Note 8. Pro jiné modely telefonů má e-shop Etuo.cz také aplikace, jen jinde.

Prostor pro vaše sny i dobrý ochránce mobilu Xiaomi Redmi Note 8

Kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi Note 8 jsou ideálním prostorem pro vaše sebevyjádření. Může na nich propagovat vlastní produkt, nebo pomocí obalu s vlastním potiskem vyjádřit lásku k rodině či koníčkům. Možností je spousta a záleží pouze na vás, jak si s obalem s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Redmi Note 8 vyhrajete. Zároveň je však obal na mobil s vlastním potiskem plně funkční. Kopíruje tvar a rozměry mobilu Xiaomi Redmi Note 8. Dobře tak dosedne na tělo telefonu Xiaomi Redmi Note 8 ochrání jej před nepřízní okolí. Obaly s vlastním potiskem jsou vyroben z kvalitních materiálů a i potisk je ve velmi vysokém standardu.

Velký chytrý telefon Xiaomi Redmi Note 8

Smartphone Xiaomi Redmi Note 8 má obrovskou obrazovku, solidní výkon a velmi zajímavě vybavený fotoaparát. Ten disponuje čtyřmi kamerami na zadní straně mobilu Xiaomi Redmi Note 8 a jednou selfie kamerou ve předu.