Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 7 Pro 

(Počet produktů: 2)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 116
Výrobce / Série 2
Barva 2
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Xiaomi Redmi Note 7 Pro - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Soft Flex

Xiaomi Redmi Note 7 Pro - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
Xiaomi Redmi Note 7 Pro - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Wallet Book

Xiaomi Redmi Note 7 Pro - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 654 Kč Běžná cena 769 Kč
 

Redmi Note 7 Pro : Kryty s vlastním motivem

Jen na vás záleží, jak bude obal na mobil Xiaomi Redmi Note 7 Pro vypadat. Přímo zde v e-shopu Etuo.cz je připravena intuitivní aplikace pro kryty s vlastním motivem. Stačí jen mít připravenou fotografii s oblíbeným záběrem nebo vlastní grafiku. To nahrajete do aplikace a ihned vidíte, jak bude obal s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Redmi Note 7 Pro vypadat. Návrh ještě můžete doupravit, a jakmile budete spokojeni, odešlete objednávku. Vysněný obal s vlastním potiskem podle vašeho gusta odesíláme do druhého pracovního dne. Kryty s vlastním motivem pro Xiaomi Redmi Note 7 Pro jsou vyrobeny přesně v rozměrech tohoto modelu. Mají všechny otvory na správných místech.

Prostor pro sebevyjádření - Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Kryty s vlastním motivem jsou jedinečným prostorem pro vaše sebevyjádření. Na obalu na mobil Xiaomi Redmi Note 7 Pro. Pro můžete mít prakticky cokoliv, co máte rádi. A je opravdu jen na vás, co to bude. Mezi nejoblíbenější motivy patří fotky dětí, manželky či přítelkyně. Populární jsou také fotografie s obrázky z dovolené nebo vtipné momentky. Kryt s vlastním motivem pro Xiaomi Redmi Note 7 Pro můžete využít také jako praktickou nástěnku snů. Nechte si na obal s vlastním potiskem natisknout fotku vysněného auta nebo města, kam se chcete podívat. A mějte svůj sen neustále na očích.

Výborný poměr cena a výkon: Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Smartphone Xiaomi Redmi Note 7 Pro patří mezi telefony s nižší cenovkou. Nicméně za relativně málo peněz dostanete opravdu hodně muziky. Model Pro má lepší procesor a více paměti. O výkon telefonu Xiaomi Redmi Note 7 Pro se postará procesor Qualcomm Snapdragon 675 s RAM 6 GB. Už v základu se můžete těšit na paměť 128 GB. Dlouhou výdrž a mnoho hodin hovoru zajistí paměť s kapacitou 4 000 mAh. Fotoaparát pro Xiaomi Redmi Note 7 Pro dodává Sony a je opravdu na co se těšit.