Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
XIAOMI REDMI NOTE 5A PRIME
Xiaomi Mi A1 Xiaomi Mi A2 Xiaomi Mi A2 Lite Xiaomi Mi A3 Xiaomi Mi4c Xiaomi Mi4S Xiaomi Mi5 Xiaomi Mi5C Xiaomi Mi5s Xiaomi Mi5s Plus Xiaomi Mi5X Xiaomi Mi6 Xiaomi Mi6X Xiaomi Mi 8 Xiaomi Mi 8 Lite Xiaomi Mi 8 SE Xiaomi Mi 9 Xiaomi Mi 9 Lite Xiaomi Mi 9 SE Xiaomi Mi 9T Xiaomi Mi 9T Pro Xiaomi Mi 10 Xiaomi Mi 10 Lite Xiaomi Mi 10 Pro Xiaomi Mi 10T 5G Xiaomi Mi 10T Lite 5G Xiaomi Mi 10T Pro 5G Xiaomi Mi 10 Ultra Xiaomi Mi 10 Youth Edition Xiaomi Mi 11 Xiaomi Mi 11i Xiaomi Mi Max Xiaomi Mi Max 2 Xiaomi Mi Max 3 Xiaomi Mi Mix Xiaomi Mi Mix 2 Xiaomi Mi Mix 2S Xiaomi Mi Mix 3 Xiaomi Mi Note 2 Xiaomi Mi Note 3 Xiaomi Mi Note 10 Xiaomi Mi Note 10 Lite Xiaomi Mi Note 10 Pro Xiaomi Mi Play Xiaomi POCO F1 Xiaomi POCO F2 Pro Xiaomi POCO F3 Xiaomi POCO M3 Xiaomi POCO X2 Xiaomi POCO X3 Xiaomi POCO X3 NFC Xiaomi POCO X3 Pro Xiaomi Redmi 3 Xiaomi Redmi 3 Pro Xiaomi Redmi 3S Xiaomi Redmi 4 Xiaomi Redmi 4A Xiaomi Redmi 4 Prime Xiaomi Redmi 4X Xiaomi Redmi 5 Xiaomi Redmi 5A Xiaomi Redmi 5 Plus Xiaomi Redmi 6 Xiaomi Redmi 6A Xiaomi Redmi 6 Pro Xiaomi Redmi 7 Xiaomi Redmi 7A Xiaomi Redmi 8 Xiaomi Redmi 8A Xiaomi Redmi 9 Xiaomi Redmi 9A Xiaomi Redmi 9C Xiaomi Redmi 9T Xiaomi Redmi 10x Xiaomi Redmi Go Xiaomi Redmi K30 Xiaomi Redmi K30S Xiaomi Redmi K30 Pro Xiaomi Redmi K30 Ultra Xiaomi Redmi K40 Xiaomi Redmi K40 Pro Xiaomi Redmi K40 Pro Plus Xiaomi Redmi Note 2 Xiaomi Redmi Note 3 Xiaomi Redmi Note 3 Pro Xiaomi Redmi Note 4 Xiaomi Redmi Note 4 Pro Xiaomi Redmi Note 4X Xiaomi Redmi Note 5 Xiaomi Redmi Note 5 Pro Xiaomi Redmi Note 5A Xiaomi Redmi Note 5A Prime Xiaomi Redmi Note 6 Pro Xiaomi Redmi Note 7 Xiaomi Redmi Note 7 Pro Xiaomi Redmi Note 8 Xiaomi Redmi Note 8 Pro Xiaomi Redmi Note 8T Xiaomi Redmi Note 9 Xiaomi Redmi Note 9S Xiaomi Redmi Note 9T 5G Xiaomi Redmi Note 9 Pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max Xiaomi Redmi Note 10 5G Xiaomi Redmi Note 10 Pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max Xiaomi Redmi Pro Xiaomi Redmi S2
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 5A Prime

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

Vytvořte si obal na mobil Xiaomi Redmi Note 5A Prime podle svého

Vždy se vám vyplatí chránit váš telefon Xiaomi Redmi Note 5A Prime kvalitním obalem na mobil. A i když máme pro Xiaomi Redmi Note 5A Prime v e-shopu připraveno více než 300 designových variant obalů, máme i něco zajímavějšího. Chcete svůj mobil zcela odlišit? Jste kreativní? Nebo už vás prostě jen nudí předtištěná pouzdra na mobil? Pak jste zde správně. Vytvořte si návrh obalu na smartphone Xiaomi Redmi Note 5A Prime s vlastním potiskem. Kryty s vlastním motivem vás rozhodně finančně neruinují, ochrání váš mobil a navíc jasně řeknou okolí, že vy jste jedineční. Jak na to? Na stránce nahoře najdete výběr mezi obaly, které je možno potisknout. Vyberte si. Libí se vám více silikonová pouzdra nebo knížková? Máte? Pak si připravte oblíbený obrázek, třeba fotku rodinného miláčka nebo vašich dětí, a můžete začít. Jen pozor, fotografie musí být ve vysoké kvalitě, aby tisk byl dokonalý. Nahrajte obrázek do aplikace a pracujte na tvorbě obalu s vlastním potiskem. V aplikaci můžete ještě pracovat s velikostí obrázku a jeho umístěním. Žádané je přidání krátkého textíku. Zase je jen na vás, co vám fantazie nabídne. Napište na obal jména své lásky, oblíbený citát nebo věnování. Na výběr jsou i různé barvy písma a fonty. Když budete spokojeni, odešlete objednávku, my vytiskneme obrázek na obal a do 24 hodin vám ho zašleme. Rychlé, zábavné a efektivní, co říkáte. Obaly na mobil s vlastním potiskem jsou plně funkční. To znamená, že budou váš Apple iPhone 6S chránit před škrábanci i odřením.

Xiaomi Redmi Note 5A Prime – specifikace mobilního telefonu

I když model telefonu Xiaomi Redmi Note 5A Prime patří do ekonomické třídy, jeho výbava je naprosto výborná. Výkon smartphonu Xiaomi Redmi Note 5A Prime je naprosto dostačující na každodenní provoz i hraní obvyklých her pro mobilní telefony. Co opravdu oceníte je displej s HD rozlišením. Videa nikdy nevypadala na mobilu lépe. Příjemné jsou tři sloty pro karty. Můžete libovolně rozšiřovat základní paměť. A i infraport není u této kategorie mobilů úplně obvyklý.