Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Redmi K30S

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Xiaomi Redmi K30S podle vašeho gusta

Každý člověk je jiný. Někoho baví sport, jiného vaření nebo třeba skákání s padákem. Jedno ale má společné většina z nás, a tím jsou chytré telefony. Bez nich si svůj život už téměř nedokážeme představit. Telefon nás provází na cestách, máme ho v práci i doma. Už proto by nám mělo záležet na tom, jak vlastně vypadá. Jednotliví výrobci se snaží zaujmout svým navrženým designem. Pokud jste však rozumní uživatelé, jistě telefon brzy ukryjete za kvalitním pouzdrem, které mu poskytne potřebnou ochranu. Vaše pozornost by se proto měla soustředit na výběr pouzdra na mobil.

Jedinečné kryty s vlastním motivem

V naší bohaté nabídce najdete kryty na mobil Xiaomi Redmi K30S v nepřeberném množství typů a provedení. Na druhou stranu musíme skromně přiznat, že na úplně všechno nestačíme. Třeba vaše oblíbené fotky dokážete na svůj Xiaomi Redmi K30S nahrát výhradně vy sami. S námi to však půjde jednoduše, zvlášť když vám k tomu poskytneme jednoduchý a intuitivní nástroj. Výroba krytu s vlastním potiskem nezabere více času než prohlédnutí naší obsáhlé galerie. Stačí, když se budete řídit pokyny na jednotlivých tlačítkách. Obrázků můžete na připravenou plochu nahrát dokonce více. Jejich perfektní přizpůsobení vám usnadní především otvor pro velkou zadní kameru. Díky němu získáte dobrou představu, jak bude výsledek vypadat. Před odeslání objednávky vám doporučujeme zkontrolovat barevnost pozadí. Tam, kde ho nedoladíte, zůstane původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Pouzdra na mobil podle vašeho unikátního návrhu tiskneme stejnou technikou, jako obaly v naší nabídce.

Pro vaši společnou budoucnost

Telefon Xiaomi Redmi K30S se svou velkou zadní kamerou s 64, 13 a 5 Mpx a stříbrným či černým vzhledem působí velmi futuristicky. Pokročilé jsou také jeho funkce, včetně displeje s až 144 Hz, baterií s 5 000 mAh a pamětí až 256 GB. Teď je jen na vás, abyste mu vtiskli vzhled, který vás bude bavit nejen dnes, ale i do budoucna.