Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Redmi K30 Pro

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
Výrobce / Série 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vyhrajte si s obalem s vlastním potiskem na chytrý telefon Xiaomi Redmi K30 Pro

Pro kreativní duše a hravé osoby je zde možnost vytvořit si zcela unikátní obal na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro s vlastním potiskem podle vaší vlastní představy. Že netušíte, co na obalu s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro může být? Mrkněte na náš instagram Etuo.cz. Populární jsou fotky dětí, loga projektů, ale také obrázky ve stylu her. A pokud vám to schopnosti dovolují, můžete se odvázat a vytvořit si vlastní grafiku. Následně otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobilu Xiaomi Redmi K30 Pro. Připravený obrázek v tiskové kvalitě, to je nezbytné, vložte do aplikace pro kryty s vlastním motivem. V aplikace ihned uvidíte model obalu na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro a na něm váš obrázek, tak jak bude vytištěný. Aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro umožňuje ještě dodatečné úpravy. Pohrajte si s umístěním obrázku, s pozadím nebo třeba přidejte krátký text.

Zcela funkční obal na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro s prostorem pro sebevyjádření

Kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro jsou nevšední možností pro vyjádření vnitřních pocitů, zájmů nebo lásek. Pokud jste kreativní duše, máte vyhráno. Můžete ukázat světu krásné fotky z bláznivých cest. Ukažte je na krytu s vlastním motivem. Na obalu s vlastním potiskem mohou být vaše děti nebo rodinný čtyřnohý přítel. Je to opravdu jen na vás. V každém případě si buďte jisti, že obal s vlastním potiskem je dobrým ochráncem mobilu Xiaomi Redmi K30 Pro. Obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a kopírují tvar mobilu Xiaomi Redmi K30 Pro.

Smartphone Xiaomi Redmi K30 Pro

Značka Xiaomi je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí hodně muziky za relativně málo peněz. A o tom přesně je i smartphone Xiaomi Redmi K30 Pro.