Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Redmi Go

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Sladěný s vašim stylem - Xiaomi Redmi Go

Máte jedinečný styl a ten si hýčkáte? A nějak vám do něj nezapadají dekory nabízených obalů na mobil Xiaomi Redmi Go? Pak jste na správném místě. Tady si můžete navrhnout kryt s vlastním motivem, zcela v souladu s vaším vkusem. Je to zcela ve vašich rukou. Obaly s vlastním potiskem mohou nést fotografii dle vašeho výběru, nebo rovnou vaši vlastní grafiku. Pokud se tedy kamarádíte s grafickými programy nebo alespoň s grafikem. Zkrátka, připravte si fotku nebo grafiku a zde na stránkách e-shopu otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Do aplikace nahrajte připravený soubor a ihned uvidíte, jak bude na krytu vypadat. Doporučujeme kontrolu výřezů, aby nezmizelo něco důležitého, a umístění hlavního motivu. Přidat můžete i krátký text.

Ve tvaru a rozměrech Xiaomi Redmi Go

Obaly a kryty určené pro potisk kopírují tvar a rozměry smartphonu Xiaomi Redmi Go. Padnou mu tak jako druhá kůže, nebo spíše jako malý pancíř. Obaly s vlastním potiskem jsou totiž nejen prostorem pro vaše kreativní vyjádření, ale pro mobil Xiaomi Redmi Go jsou také účinnou ochranou. Zamezí poškození telefonu i průniku nečisto. Tisk na kryty s vlastním motivem je prováděn v top kvalitě. Je plně otěru a oděru odolný. Dlouho se tak budete těšit z vlastního návrhu. Nebo se z něj můžete těšit někdo blízký. Obaly s vlastním potiskem jsou totiž jedinečným dárkem, který potěší maminku i kamaráda. Jen musíte zvolit ten správný motiv. A třeba připsat srdečné věnování. Pro tipy můžete navštívit Instagram Euto.cz.

Základní výbava pro nenáročné - Xiaomi Redmi Go

Smartphone Xiaomi Redmi Go představuje typického zástupce ekonomických telefonů. Nemůžete od něj očekávat top výbavu, ani fantastický fotoaparát, ale pokud hledáte dříče za pár korun, je mobil Xiaomi Redmi Go výbornou volbou. Uživatele telefonu Xiaomi Redmi Go potěší odlehčený systém, který zajistí hladký provoz i solidně velká baterie s kapacitou 3 000 mAh.