Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Redmi 8A

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 101
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Osobní kryty na mobil jsou nejlepší dárek

Čínský gigant Xiaomi v nedávné době osamostatnil značku Redmi. Sype pod její hlavičkou na celosvětový trh telefony, které můžeme označit za ekonomičtější. Pokud se ve vašem okolí nachází nějaký majitel Xiaomi Redmi 8A, máme pro vás dobré zprávy. I pro tento telefon můžete nově vytvářet kryty s vlastním motivem. Že jde o skvělý dárek nám neustále potvrzujete vy sami. Na čase, který přípravě věnujete a motivu, který pečlivě zvolíte, se totiž pozná, jak moc vám na dotyčné osobě záleží. Takový pocit je k nezaplacení a to i v případě telefonu, který příliš peněz nestál.

Hlídáme vám záda

Výroba osobního pouzdra na mobil nezabere víc, než pár minut. Vaším tvůrčím plátnem bude bílá plocha, kterou vidíte před sebou. Ta svými rozměry a členěním přesně odpovídá telefonu Xiaomi Redmi 8A. Na svém místě je výřez pro jednoduchou zadní kameru s bleskem, i otvory pro funkční a ovládací tlačítka a prvky na obvodu obalu. Tištěná plocha však bude výhradně ta zadní, bílá. Na ni nahrajte obrázek či jejich kombinaci. Využít můžete paměť svého zařízení, internet nebo naši rozsáhlou galerii. Motiv či jejich kombinaci libovolně zvětšujte, zmenšujte či natáčejte tak, aby vypadal co nejlépe. Osobní kryty na mobil mohou doprovázet i vhodná slova. K tomu jednoduše slouží textový editor. Najdete ho na levé liště. Závěr vašeho tvůrčího procesu doporučujeme věnovat barvě pozadí. Tam, kde ji neupravíte, zůstane původní bílá, což by mohlo výsledný dojem kazit. Pomocí několika kliků je možné ji přizpůsobit okolním barvám. Sloužit vám k tomu bude tlačítko na spodní liště. Víc rad, tipů a doporučení není potřeba. Teď už víte vše, co je pro tvorbu krytů s vlastním potiskem potřeba.

Kryty, které vydrží

Vaše originální kryty na mobil tiskneme stejnou technikou, jako obaly v naší nabídce. Stálostí barev i tisku si proto můžete být jisti.