Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Redmi 8

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 101
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Udělejte si obal s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Redmi 8

Už není potřeba hledat kompromisy v designech obalů na mobil Xiaomi Redmi 8. Nemusíte se vzdát vysněného motivu nebo osobně laděné fotky. Vše se smí, vše je povoleno a jedinými limity jsou kvalita obrázku (musí být dostatečná pro tisk) a vaše fantazie. Pokud chybí nápad, co na obal s vlastním potiskem pro mobil Xiaomi Redmi 8 dát, podívejte se na náš instagram Etuo.cz. Najdete tam krásné a velmi povedené kryty s vlastním motivem nejen na mobil Xiaomi Redmi 8 od našich klientů. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi 8. V aplikaci uvidíte model obalu pro mobil Xiaomi Redmi 8 a na něm váš obrázek. S funkcemi pro úpravy můžete návrh obalu s vlastním potiskem pro mobil Xiaomi Redmi 8 doladit. Dejte si především pozor na otvor pro kamery fotoaparátu a také na prostor pro hrany obalu, aby nenarušily hlavní motiv obrázku.

Místo pro vaši kreativitu a účinný ochránce mobilu Xiaomi Redmi 8

Kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi 8 jsou úžasné. Jsou z kvalitních materiálů s dlouhou životností. Potisk je také ve vysoké kvalitě, takže se neotírá a nesmývá. Kopírují tvar a rozměry mobilu Xiaomi Redmi 8, takže kryty s vlastním motivem nepadají a dobře chrání tělo zařízení. Ale nejdůležitější je, že kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi 8 dávají prostor pro vaše sebevyjádření. Je to zcela svobodný prostor pro vaši kreativitu, sny a třeba i plány. Nebo můžete kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi 8 využít jako osobní dárek. Stačí jen vymyslet osobně laděný potisk a máte geniální dárek, který je praktický a velice osobní zároveň.

Smartphone Xiaomi Redmi 8

Telefon Xiaomi Redmi 8 je připravený pro méně náročné publikum. Má duální fotoaparát, solidní výbavu i čtečku otisků prstů.