Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Redmi 7A

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 101
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Jedinečný obal na mobil Xiaomi Redmi 7A

Pro telefon Xiaomi Redmi 7A můžete vytvořit zcela unikátní design obalu. Stačí k tomu jen chvilka času, fotka nebo obrázek a aplikace pro kryty s vlastním motivem. A pokud si rozumíte s grafickým programem, zkuste si navrhnout vlastní grafik či koláž z oblíbených fotek. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem, kterou najdete zde na stránce e-shopu Etuo.cz. V aplikaci můžete návrh dále upravovat nebo k němu přidat krátký text. Jsou nachystány různé fonty i barvy písma. Vyřádíte se. Jakmile budete spokojeni, návrh odešlete a my váš návrh natiskneme na připravené obaly na mobil Xiaomi Redmi 7A. Nový obal s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Redmi 7A poputuje na vaši adresu do dvou pracovních dní.

Prostor pro vaši fantazii i ochránce mobilu Xiaomi Redmi 7A

Kryty s vlastním motivem jsou skvělým místem, kde můžete ukázat vaše lásky, jedinečné nápady, ale třeba i váš projekt. Je zkrátka pouze na vás, jak obal s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Redmi 7A pojmete. Pro inspiraci můžete navštívit náš Instagram Etuo.cz. V každém případě bude obal na mobil Xiaomi Redmi 7A s vlastním potiskem dobrou ochranou. Všechny kryty s vlastním motivem jsou z kvalitních materiálů a v rozměrech mobilu Xiaomi Redmi 7A. Ideálně tak tělo telefonu Xiaomi Redmi 7A a chrání jej před mechanickým poškozením. Potisk je plně otěru i oděru odolný a snadno se udržuje v čistotě. Stačí jen obal sejmout, vyčistit v teplé vodě se saponátem a pořádně vysušit.

Dobrý pomocník Xiaomi Redmi 7A

Smartphone Xiaomi Redmi 7A patří do ekonomické řady telefonů, které jsou určeny pro volání a psaní SMS. Má základní výbavu, která sice neoslní, ale pro běžné použití telefonu je naprosto dostatečná. Telefonu Xiaomi Redmi 7A nechybí ani fotoaparát, takže s ním pohodlně pořídíte momentky z výletu či oslavy.