Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Redmi 10X

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 101
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Fantastické svým kreativním prostorem jsou kryty s vlastním motivem pro Xiaomi Redmi 10x

Staňte se tvůrcem designu vašeho zcela unikátního obal na mobil Xiaomi Redmi 10x s vlastním potiskem. Je konec hledání ideálního designu obalu i konec kompromisům, protože jste nenašli ten váš ideální obal na mobil Xiaomi Redmi 10x. Stačí jen pustit uzdu fantazie a věnovat tvůrčí činnosti trochu času. Na konci bude obrázek, který na obalu na mobil Xiaomi Redmi 10x s vlastním potiskem bude dělat radost každý den. Na obale s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Redmi 10x může být rodinná fotka, vaše autorská grafika nebo třeba logo projektu, na kterém pracujete. Záleží pouze na vaší kreativitě. Připravený obrázek vložte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi 10x. Na modelu obalu pro telefon Xiaomi Redmi 10x se ihned ukáže, jak bude výsledný obal vypadat. Aplikace pro kryty s vlastním motivem je velmi praktická a intuitivní. Navíc má funkce, se kterými můžete vyladit váš návrh. Pozor hlavně na umístění otvorů pro fotoaparát, aby nenarušily obrázek.

Spolehlivá ochrana mobilu Xiaomi Redmi 10x, která skvěle vypadá

Obaly s vlastním potiskem pro mobil Xiaomi Redmi 10x v Etuo.cz jsou jen od prověřených výrobců, kteří je vyrábí pouze z vysoce kvalitních materiálů. Obal spolehlivě kopíruje tělo smartphonu Xiaomi Redmi 10x i jeho rozměry. Kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi 10x tak zaručují spolehlivou vnější ochranu oděrkami i nečistotami. I potisk je udělán ve vysoké kvalitě, která odolává otírání i slunečnímu svitu. Velmi snadno se navíc udržuje v čistotě. Stačí jen obal z mobilu Xiaomi Redmi 10x sejmout a umýt v teplé vodě s mýdlem či saponátu. Pak jej dobře vysušte a znovu nasaďte zpět na váš telefon Xiaomi Redmi 10x.

Chytrý mobil Xiaomi Redmi 10x

Krásný smartphone Xiaomi Redmi 10x má spoustu funkcí a výbavy. Nicméně nejdůležitější je, že je to cenově nejdostupnější mobil s přípravou pro 5G sítě.