Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Mi Play

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Xiaomi Mi Play podle svého

Máte smartphone Xiaomi Mi Play? Pořídili jste si vlastně unikát. Cenově velmi dostupný herní telefon, který za dobrou cenu slibuje hodně zábavy. Nyní ho navíc můžete doladit k maximální dokonalosti. Může zcela splynout s vaším jedinečným stylem. Co tak mít obal na mobil Xiaomi Mi Play s hrdinou vaší oblíbené hry? Že takový obal není k sehnání. To je možné, vy si jej ale můžete sami navrhnout. Právě pro tyto případy je určena služba kryty s vlastním motivem v našem internetovém obchodě etuo.cz. Co na obale budete mít, je jen na vás. Může to být třeba povedená momentka z letní akce nebo fotka domácího mazlíčka. Pro inspiraci navštivte Istagram e-shopu etuo.cz. Najdete tam nejpovedenější kryty s vlastním motivem našich spokojených klientů.

Pouzdra s grafickou pro Xiaomi Mi Play

Hry na mobilu Xiaomi Mi Play vás sice baví, ale máte strach, že bude aplikace pro kryty s vlastním motivem příliš složitá? Nebojte se. Je zcela intuitivní a vytvořit v ní obal zabere jen pár minut. Připravte si obrázek nebo fotografii. Spusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem přímo zde na stránce e-shopu etuo.cz. Obrázek nahrajte do aplikace. Ihned vidíte, jak bude obal s vlastním potiskem vypadat. Pokud nejste úplně spokojení, pusťte se do úprav. S obrázkem můžete hýbat a měnit jeho velikost. Na obale může být i krátký text. Oblíbené jsou citáty nebo věnování. Můžete tam napsat třeba i důležité výročí. Vyrobený obal odesílám do 24 hodin od tisku. Tisk je ve vysoké kvalitě. Snadno se udržuje v čistotě.

Mobil Xiaomi Mi Play - informace o modelu

Čínský drak Xiaomi zaútočil na vody herních mobilů. Začátkem roku 2019 představil nový smartphone Xiaomi Mi Play, který útočí na fanoušky herních mobilů. A má čím zaujmout. Jak je dobrým zvykem Xiaomi je i nový mobil Xiaomi Mi Play za velmi přátelskou cenu. Při tom ale nabízí velmi slušný výkon procesoru MediaTek Helio P35 s podporou paměti 4 GB.