Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Mi Note 10 Pro 

(Počet produktů: 1)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 116
Výrobce / Série 1
Barva 1
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Xiaomi Mi Note 10 Pro - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Xiaomi Mi Note 10 Pro - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Obal s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro

Jedinečný smartphone Xiaomi Mi Note 10 Pro si žádá jedinečný obal. A s aplikací pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro si takový obal můžete sami vytvořit. Chce to jen chvilku klidu, nápad a aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Čas na kreativní chvilku si musíte najít sami. Pro nápad klidně zajděte na instagram Etuo.cz. Jsou tam povedené obaly s vlastním potiskem našich klientů. Aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro máte přímo tady na stránce e-shopu. Připravenou fotografii do ni nahrajte a začněte tvořit. Aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro umožňuje dodatečné úpravy. Pohrajte si hlavně s umístěním obrázku a případným textem. Pozor především na otvory pro kamery fotoaparátu.

Obal s vlastním motivem je unikátním prostorem pro sebevyjádření

Místo, kde můžete vyjádřit vaše estetické cítění, lásku ke koníčkům či dětem, ale také třeba propagovat vlastní značku, to jsou kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro. Je zcela ve vašich rukou, jak obal s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro pojmete. Můžete si pohrát s rodinnými fotografiemi, nebo vymyslet originální dárek pro vaše blízké. Obaly s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro jsou skvělým dárkem. Je pozor, aby obdarovaný měl mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro a ne jiný model. Obaly s vlastním potiskem jsou totiž vyrobeny přesně v rozměrech jednotlivých modelů, tak aby na telefonu Xiaomi Mi Note 10 Pro dobře seděly.

Smartphone Xiaomi Mi Note 10 Pro s jedinečným fotoaparátem

Telefon Xiaomi Mi Note 10 Pro trhá světová prvenství. Jako první řada mobilů má pět kamer hlavního fotoaparátu a luxusní rozlišení 108 MPx. Nechybí ani pořádné úložiště na všechny fotografie.