Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Mi Note 10

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 101
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Navrhněte si obal s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Mi Note 10

Jedinečný obal na mobil Xiaomi Mi Note 10 si v pár minutách můžete vytvořit zcela sami. Stačí k tomu jen chvilka času, aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi Note 10 a nápad. Čas si musíte najít sami, ale stačí opravdu jen chvilka, se zbytkem vám pomůžeme. Inspirativní nápady najdete na instagramu Etuo.cz. Jsou tam nejpovedenější nápady našich spokojených klientů. Aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi Note 10 máte přímo zde na stránce internetového e-shopu Etuo.cz. Je plně webová a zcela intuitivní. Stačí jen vložit připravený obrázek, doupravit k maximální spokojenosti a odeslat objednávku. Při úpravách si dejte pozor především na otvory pro kamery fotoaparátu, ať vám nenaruší hlavní motiv.

Skvělý unikátní doplněk mobilu Xiaomi Mi Note 10 i dobrý ochránce

Kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi Note 10 jsou po všech stránkách skvělé. Nic už vás nebude omezovat ve vyjádření vašeho jedinečného vkusu. Můžete si na obal s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Mi Note 10 nechat natisknout fotku dětí nebo si vytvořit vlastní unikátní grafický návrh. Je to jen ve vašich rukou. Obaly s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Mi Note 10 navíc dobře ochrání tělo telefonu před poškozením. Jsou z kvalitních materiálů a dobře kopírují tvar a rozměry mobilu Xiaomi Mi Note 10. Díky tomu na něm době sedí.

Smartphone Xiaomi Mi Note 10

Telefon Xiaomi Mi Note 10 je nabitý skvělými technologiemi, které jsou zabalené do krásného designu. Největším tahákem je bezesporu skvěle vybavený fotoaparát. Na zadní straně mobilu Xiaomi Mi Note 10 je pět hlavních kamer a na přední straně jedna selfie kamerka. Mobil Xiaomi Mi Note 10 se jako první smartphone na světě může pochlubit maximálním rozlišením 108 MPx. Ale i další výbava mobilu Xiaomi Mi Note 10 nezůstává pozadu.