Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Mi A3

No search results

Kryty s vlastním motivem na smartphone Xiaomi Mi A3

Pro váš nový telefon Xiaomi Mi A3 můžete mít obal, který bude zcela unikátní. Je to velice snadné. Bude vám stačit pouze pár minut a trocha kreativity. Na začátek si připravte obrázek, který budete chtít na obal s vlastním potiskem natisknout. Může to být fotka z dovolené, obrázek vašeho pejska nebo vlastní grafika. Fantazii meze neklademe. Pouze si dejte pozor, aby byl obrázek v dostatečné kvalitě pro tisk. Pak spusťte aplikaci pro kryty s vlastím motivem pro mobil Xiaomi Mi A3. Tu najdete přímo na stránce e-shopu Etuo.cz. Obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem a uvidíte návrh obalu. Můžete ještě provádět úpravy nebo přidat text. Populární je věnování nebo citát. Jakmile budete spokojeni, odešlete objednávku k tisku a nový obal s vašim návrhem zašleme zpět.

Netradiční fotorámeček i prosto pro seberealizaci

Kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi A3 jsou skvělým místem, kde můžete manifestovat vaše sny a lásky. Nebo můžete obal s vlastním potiskem pojmout jako praktický foto rámeček. Je to skutečně pouze na vás. V každém případě si buďte jistí, že kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi A3 jsou plně funkční. Jsou vyrobeny v rozměrech a tvaru telefonu Xiaomi Mi A3 a ideálně tak dosednou na jeho tělo. Mohou tak beze zbytku plnit svou ochrannou funkci. Mají všechny potřebné otvory pro sloty a kamery na správných místech a v dostatečné velikosti.

Krásný mobil Xiaomi Mi A3 za dobrou cenu

Čínský výrobce zásobuje trh velice solidními telefony za zajímavé ceny. Ani telefon Xiaomi Mi A3 není výjimkou. Oceníte u něj třeba čistý Android, který nemá žádný zbytečný grafický ani softwarový balast. A populární je i čtečka otisků prstů, kterou najdete přímo v dotykovém displeji. Pomyslnou třešničkou je zajímavý design a solidní hardwarová výbava mobilu Xiaomi Mi A3.