Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Mi 9T Pro

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 101
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kouzlo obalu s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Mi 9T Pro

Prozradíme vám malé tajemství, jak můžete získat zcela unikátní obal na mobil Xiaomi Mi 9T Pro s vlastním potiskem. Je to vlastně strašně jednoduché. Připravte si deset minut času a nápad, co byste na krytu s vlastním motivem chtěli mít. Vyberte si fotografii, obrázek nebo vytvořte vlastní grafiku. Jen pozor, obrázek musí být v dostatečné kvalitě vhodné pro potisk. Tady na stránce e-shopu Etuo.cz najdete aplikaci pro kryty s vlastním motivem pro mobil Xiaomi Mi 9T Pro. Připravený obrázek do ní nahrajte. Na modelu obalu pro mobil Xiaomi Mi 9T Pro uvidíte, jak bude potisk vypadat. Aplikace pro kryty s vlastním motivem umožňuje doladit obal na maximum. Jde přidat i text. Co třeba krátké motto nebo citát?

Prostor pro kreativitu, který ochrání mobil Xiaomi Mi 9T Pro

Kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi 9T Pro dávají možnost vyjádřit vaše představy i sny. Můžete si nechat natisknout obrázek s vysněným místem dovolené, nebo fotku dětí. Je to jen na vás a vaší představivosti. Jsou však, ale také plně funkční. Obaly s vlastním potiskem umí ochránit tělo telefonu Xiaomi Mi 9T Pro před mechanickým poškozením stejně jako jiné obaly. Jsou vyrobeny v rozměrech a tvarech telefonu Xiaomi Mi 9T Pro. Díky tomu dobře sednou na tělo telefonu. Všechny otvory pro kamery nebo sloty mají na správných místech a ve správné velikosti. Nic nebrání bezchybnému provozu a využití všech benefitů, které mobil Xiaomi Mi 9T Pro nabízí.

Smartphone Xiaomi Mi 9T Pro

Chytrý telefon Xiaomi Mi 9T Pro má velký displej s úhlopříčkou 6,39 palce a Amoled displejem. O provoz se stará procesor Snapdragon 855 s podporou 6 GB RAM. Skvělý je ale fotoaparát mobilu Xiaomi Mi 9T Pro. Hlavní fotoaparát má rozlišení až 48 MPx, selfie kamera pak 8 MPx.