Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Mi 9T

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kouzlo obalu s vlastním potiskem na mobil Xiaomi MI 9T

Kryty na mobil Xiaomi MI 9T můžete vybírat z připravených kolekcí s krásnými potisky. Nebo si vytvořte obal s vlastním potiskem. Takovým, který bude zcela podle vašeho návrhu. Na obal s vlastním potiskem můžete dát vámi vybranou fotografii. Nebo si vytvořit vlastní grafický návrh. Záleží jen na vaší fantazii. Přímo na zde na stránce e-shopu spusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi MI 9T. Připravený obrázek do ní nahrajte. Jen pozor. Obrázek musí být v dostatečné kvalitě vhodné pro tisk. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem uvidíte, jak bude obal vypadat. Využijte možností úprav a návrh dolaďte. Můžete připsat i krátký nápis. Až budete mít obal na mobil Xiaomi MI 9T doladěný, odešlete objednávku. Do dvou pracovních dní vám pošleme váš vysněný obal s vlastním potiskem na mobil Xiaomi MI 9T.

Prostor pro vaše nápady a kvalitní ochrana telefonu Xiaomi MI 9T

Kryty s vlastním motivem jsou výborným místem, kde můžete vyjádřit vaše sny a přání. Jsou prostředkem vašeho sebevyjádření. Můžete vzdát holt láskám i koníčkům, nebo propagovat vlastní projekt. Je to skutečně pouze ve vašich rukou. Obaly s vlastním potiskem na mobil Xiaomi MI 9T jsou ale také plně funkční. Jsou z kvalitního materiálu. Velikostí a tvarem odpovídají mobilu Xiaomi MI 9T. Dobře tak sednou na jeho tělo a mohou ho spolehlivě chránit před drobnými nehodami. Před odesláním objednávky proto prosím pečlivě zkontrolujte váš model telefonu. Zde jsou kryty s vlastním motivem pro model mobilu Xiaomi MI 9T.

Smartphone Xiaomi MI 9T patří do vyšší střední třídy

Mobil Xiaomi MI 9T je zkrátka skvěle vybavený telefon za stále dost dobrou cenu. Ale to je u Xioami zvykem. Na zadní straně telefonu Xiaomi MI 9T najdete tři kamery hlavního fotoaparátu. Selfie kamerka je na vysunovacím mechanismu v horní části telefonu.