Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Mi 9 SE 

(Počet produktů: 3)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 116
Výrobce / Série 1
Barva 3
Řazení: 
Pozice
Název produktu
Cena
Vytvořeno v
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model zařízení
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Xiaomi Mi 9 SE - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá

Navrhnout kryt Soft Flex

Xiaomi Mi 9 SE - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
Xiaomi Mi 9 SE - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - zelená DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Soft Flex

Xiaomi Mi 9 SE - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - zelená

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
Xiaomi Mi 9 SE - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - námořnická modř DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Soft Flex

Xiaomi Mi 9 SE - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - námořnická modř

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
 

Vytvořte si obal na mobil Xiaomi Mi 9 SE podle svého

Už žádné kompromisy, žádné hledání obalu na mobil Xiaomi Mi 9 SE, který vás bude aspoň trochu bavit. Teď je to zcela ve vaší režii. S aplikací kryty s vlastním motivem e-shopu etuo.cz si můžete navrhnout obal na mobil s vlastním potiskem. A opravdu záleží pouze na vás a vaší fantazii, co na něm bude. Ve třech krocích to zvládne každý. Zaprvé si připravte fotografii, obrázek nebo grafiku, kteoru na obalu s vlastním potiskem pro mobil Xiaomi Mi 9 SE chcete mít. Zadruhé spusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem přímo zde v e-shopu a připravený obrázek do aplikace nahrajte. No a zatřetí návrh dolaďte či případně doplňte textem a odešlete k tisku. Je to easy.

Pouzdra s grafickou pro Xiaomi Mi 9 SE

Zcela unikátní obal s vlastním potiskem bezesporu odliší váš mobil Xiaomi Mi 9 SE. Můžete ho využít k jako vision board svých životních cílů. Na obalu s vlastním potiskem můžete mít ale také fotku svých dětí nebo chlupatého miláčka. A nebo kryty s vlastním motivem využijte k propagaci vaší práce či koníčku. Fantazii meze neklademe. Inspiraci můžete najít třeba na Instagramu etuo.cz. Kryty s vlastním motivem pro mobil Xiaomi Mi 9 SE nejsou jen estetickým doplňkem. Jsou také plně fuknční ochranou telefonu. Jsou vyrobeny tak, že kopírují tvar a rozměry mobilu Xiaomi Mi 9 SE a díky tomu na něj ideálně dosednou a dobře jej chrání. Zadní kryty s vlastním motivem ochrání záda mobilu Xiaomi Mi 9 SE před poškrábáním i nečistotami. Knížkové kryty s vlastním motivem ochrání i obrazovku telefonu.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Xiaomi Mi 9 SE

Jak už to u Xiaomi bývá zvykem dostala řada Mi 9 i svého menšho bratra smartphone Xiaomi Mi 9 SE. Má o něco menší rozměry a slabší výkon. Osekaná je i RAM a základní paměť mobilu. Fotoaparátu ale zůstalo rozlišení 48 MPx.