Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Mi 9 Lite

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 101
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal snů s kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi 9 Lite

Máte svou vysněnou představu o obalu na mobil Xiaomi Mi 9 Lite a nikde v e-shopech není? Nic se neděje, kryty s vlastním motivem z produkce našeho e-shopu Etuo.cz vám dávají možnost vytvořit design s vlastním potiskem. Záleží jen na vaší fantazii, jak kryt s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi 9 Lite pojmete. Základem je obrázek, který si vytvoříte. Nebo třeba fotka, kterou budete chtít na obal na mobil Xiaomi Mi 9 Lite natisknout. Jedinou podmínkou je dostatečná kvalita, která bude vhodná k tisku. Pak spusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi 9 Lite, kterou najdete tady na stránce e-shopu Etuo.cz. Obrázek do aplikace pro kryty s vlastním motivem nahrajte a okamžitě na modelu obalu na mobil Xiaomi Mi 9 Lite uvidíte, jak bude potisk vypadat. Aplikace pro kryty s vlastním motivem umožňuje i dodatečné úpravy, tak obal dolaďte k maximální spokojenosti.

Obal s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Mi 9 Lite je prostor pro fantazii i rodinnou fotku

Nechte se unášet vaší představivostí a zasněte se, co byste na obalu na mobil Xiaomi Mi 9 Lite nejraději vídali. Je to vysněné auto nebo vysmátý obličej vašich dětí? A víte, že je to jedno. Záleží jen na tom, co vám bude každý den dělat radost. A pokud je toho víc, tak si klidně pořiďte několik krytů s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi 9 Lite, příjemná cenovka to dovoluje. Malý tip – obaly s vlastním potiskem jsou výborným dárkem. Spojují praktickou stránku a vaši kreativitu.

Smartphone Xiaomi Mi 9 Lite

Chytrý telefon Xiaomi Mi 9 Lite patří ke středu spektra, které je k dostání na trhu. Potěší ale vychytávky v podobě foťáků s velkým rozlišením a rychlé čtečky otisků prstů.