Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Mi 9 

(Počet produktů: 1)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 116
Výrobce / Série 1
Barva 1
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Xiaomi Mi 9 - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Wallet Book

Xiaomi Mi 9 - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 654 Kč Běžná cena 769 Kč
 

Vytvořte si obal na mobil Xiaomi Mi 9 podle svého

Smartphony Xiaomi Mi 9 jsou tradičním produktem čínského gigantu. Vynikají skvělou výbavou za přívětivou cenu a snad i proto je jich mezi lidmi tolik. S kryty s vlastním motivem máte šanci váš mobil Xiaomi Mi 9 odlišit v záplavě ostatních. Stačí jen málo. Zde v e-shopu etuo.cz otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Vyberte si typ obalu a zkontrolujte, zda máte zadán model telefonu Xiaomi Mi 9. To je velice důležité, protože jen tak obal s vlastním potiskem dobře padne na váš smartphone a bude ho chránit. Do aplikace nahrajte připravenou fotku nebo grafiku. Na modelu ihned vidíte, jak bude váš obal s vlastním potiskem vypadat. V aplikaci si můžete s návrhem ještě pohrát. Můžete mu třeba přidat krátký textík. Co třeba oblíbené motto?

Pouzdra s grafickou pro Xiaomi Mi 9

Kryty s vlastním motivem pro mobily Xiaomi Mi 9 jsou prostředkem k vyjádření vlastní kreativity, ale i zcela funkční záležitostí. Obalem s vlastním potiskem můžete demonstrovat svou jedinečnost, propagovat vaši firmu nebo projekt, ale také vyjádřit lásku k rodině nebo koníčkům. Kryty s vlastním motivem jsou plně funkční. Dokonale padnou na tělo telefonu Xiaomi Mi 9 a ihned ho chrání před oděrkami a nečistotami. Všechny otvory mají na správných pozicích. Nic tak neblokuje reproduktor, mikrofon nebo třeba slot pro kartu.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Xiaomi Mi 9

Značka Xiaomi je známá neuvěřitelně nadupanými telefony, které stále zůstávají za přijatelné ceny. Výkon mobilu Xiaomi Mi 9 vás doslova ohromí. Čeká na vás procesor Snapdragon 855 s 12 GB RAM. Základní paměť má až 256 GB. Specialitkou ale je fotoaparát. Hlavní kamera smartphonu Xiaomi Mi 9 má rozlišení 48 MPx. Fotoaparát má přídomek 7P. Znamená to použití 7 hlavních optických elementů. Inovace, kterou u konkurence zatím budete těžko hledat. Fotografie pak zobrazíte na displeji Super AMOLED s Full HD+ rozlišením.