Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Zanechte na Xiaomi Mi 10T vlastní otisk

Při výběru kvalitního pouzdra na mobil můžete buď prohlížet desítky serverů a na nich stovky stránek anebo můžete stejný čas věnovat návrhu obalu, jaký nemá nikdo jiný na celém světě. Kryty s vlastním motivem jsou také velmi oblíbené jako dárek. Stačí si pohlídat, že dotyčná osoba má skutečně Xiaomi Mi 10T a můžete se do toho směle pustit.

Volte chytře a nadčasově

Začít doporučujeme správným motivem či motivy. Najít je můžete buď v paměti svého zařízení, na internetu nebo v naší galerii, kterou jsme pro vás exkluzivně zpřístupnili. Zvolený obrázek či obrázky nahrajte na plochu, která svými rozměry přesně odpovídá telefonu Xiaomi Mi 10T. Výřezy pro veškerá funkční i ovládací tlačítka a prvky jsou přesně tam, kde mají být, a to včetně velkého výřezu pro zadní kameru. Díky tomu získáte lepší představu, jak bude obal nakonec vypadat. Motiv můžete libovolně natáčet, posouvat, dokud nebudete zcela spokojeni. Textové tlačítko použít můžete, či nemusíte. Slouží k připsání vhodných slov a oblíbené je zvlášť v případě, že jde o dárek pro někoho z blízkých. Pokud se rozhodnete ho použít, vždy je dobré se zamyslet, co na obal uvést. Třeba takové „všechno nejlepší k narozeninám“ sice v den obdarování potěší, ale už za dva měsíce to může vyvolávat přesně opačné pocity. Jakmile máte jasno o obrazu i textu, doporučujeme vám věnovat pozornost ještě tlačítku na spodní liště, které slouží k úpravě pozadí. Tam, kam nezasahuje váš obrázek, může totiž zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme, vaše originální kryty na mobil tiskneme tak, jak nám je pošlete.

Vybírejte kvalitní kryty s vlastním motivem

Pro vaše originální návrhy používáme stejnou techniku výroby i tisku, jako pro obaly na mobil v naší nabídce. Použité materiály se liší v závislosti na tom, jaký typ pouzdra na mobil si zvolíte. Tisk i barevnost zaručí stálost a dobré provedení zase výdrž. Tady není nad čím váhat.