Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Mi 10T 5G

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 101
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Telefon, se kterým si vyhrajete

Telefon Xiaomi Mi 10T Pro dostal do základní výbavy IPS LCD displej s možností obnovovací frekvence plných 144 Hz. Při takové rychlosti můžete na telefonu rozběhat veškeré hry, které jsou dostupné v Obchodu Google play. Pokud patříte mezi hravé povahy, jistě vás zaujme nabídka, vytvořit pro svůj Xiaomi Mi 10T Pro kryt s vlastním motivem. Využít přitom můžete paměť svého zařízení, naši obsáhlou galerii, anebo třeba vytvořit koláž s prvky z vaší oblíbené gamesy. Cenová nabídka výroby pouzdra na mobil Xiaomi Mi 10T Pro je tak tak velkorysá, že si takových obalů nakonec můžete vytvořit několik a střídat je podle toho, jakou hru zrovna budete hrát. Pouzdra se snadno nasazují a telefon s nimi jde ovládat tak, jak jste zvyklí.

Kryty s vlastním motivem snadno a rychle

Vysvětlovat výrobu vašeho originálního pouzdra na mobil Xiaomi Mi 10T Pro není vůbec potřeba. Vše funguje velmi jednoduše a intuitivně. Tlačítkem pro přidání obrázků volíte základní motiv či motivy. Výřez pro gigantický zadní fotoaparát vám usnadní jeho správné umístění či natočení. Textové tlačítko umožní přidat ta správná slova. Na výběr máte z celé řady fontů, barev písma i velikostí. Na závěr vždy doporučujeme věnovat pozornost barvě na pozadí. Všude tam, kam nezasáhne váš motiv, například kvůli zmíněnému natočení obrázku kvůli velké kameře, tam může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Kryty na mobil podle vašich námětů tiskneme stejnou technikou, jako pouzdra na mobil v naší nabídce.

Profi obal pro váš Pro

Pokud si telefon dá do názvu zkratku Pro, neznamená to nic jiného, než že jde o to nejlepší, čeho byl v tu chvíli výrobce schopen. Jinak to není ani u telefonu Xiaomi Mi 10T Pro. Hlavní kamera se 108 Mpx, displej se 144 Hz, vysoko kapacitní baterie se super výkonným nabíjením nebo třeba stereo reproduktory tomu jen nahrávají. Pokud k tomu přidáte ještě skvělý obal, můžete si příštích pár let ve společnosti nového telefonu opravdu parádně užít.

Přijmete výzvu čtverné kamery?

Čtverná kamera poskytuje uživatelům spoustu výhod a pohodlí. Fotky a videa mohou svou kvalitou často konkurovat dílům profesionálů. Také my jsme jejich příznivci, protože vám upřímně přejeme co nejlepší zachycení vašich cenných vzpomínek. Čtverné kamery však mohou představovat také výzvu a to v případě, že se pro svůj telefon Xiaomi Mi 10T Lite 5G rozhodnete vytvořit kryt s vlastním potiskem. Masivní výřez bude totiž něco, s čím je nutné počítat. Vaše kreativní řádění vám však usnadní přesné umístění tohoto výřezu. Díky němu získáte dobrou představu, jak bude výsledné dílo vypadat.

Kryty s vlastním motivem jednoduše

Výroba pouzdra na mobil Xiaomi Mi 10T Lite 5G, které bude zdobit váš originální výtvor, je velmi jednoduchá. V zásadě vám stačí jen dobrý nápad a trocha času. Začít doporučujeme od obrázku či obrázků. Pokud se neskrývají v paměti vašeho zařízení či na internetu, spolehlivě je najdete v naší galerii, kterou jsme vám zpřístupnili. Na ploše je můžete různě rozmístit, zvětšovat či zmenšovat. Pokud však plochu nevyplní zcela, raději použijte tlačítko na spodní vodorovné liště, které slouží k úpravě barevnosti pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, zůstane původní barva. My do vašich autorských děl nijak nezasahujeme. Kryty na mobil Xiaomi Mi 10T Lite 5G tiskneme stejnou technikou, jako obaly v naší nabídce.

Dárek, se kterým zazáříte

Kryty na mobil s vlastním motivem se staly velmi oblíbeným dárkem. Jde vlastně o něco, co jste vytvořili sami, my vám k tomu pouze poskytujeme správný nástroj. Pokud je to i váš případ, vřele vám doporučujeme dobře si ověřit, že ten, koho se chystáte obdarovat, je skutečně vlastníkem telefonu Xiaomi Mi 10T Lite 5G. Každý telefon se totiž v dnešní době více či méně liší. Pokud mají dva telefony stejné rozměry, neznamená to, že musí mít na stejných místech také příslušné funkční prvky. Dvojí kontrola se proto rozhodně vyplatí.