Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Mi 10 Youth Edition

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
Výrobce / Série 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vyzkoušejte si vytvořit zcela jedinečný obal na mobil Xiaomi Mi 10 Youth Edition

Pro telefon Xiaomi Mi 10 Youth Edition nemusíte vybírat obaly jen v předtištěných designech. Chce to jen trochu času a nápad a můžete si vytvořit váš vlastní kryt na mobil Xiaomi Mi 10 Youth Edition. Základem je fotka nebo obrázek a aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi 10 Youth Edition. No, a jestli si rozumíte s grafickými programy, můžete se odvázat ještě více. Třeba na obalu s vlastním potiskem propagovat vaši tvůrčí činnost. Váš obrázek vložte do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Ta je přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Aplikace je intuitivní a umožňuje spoustu dodatečných úprav. Můžete přidat pozadí nebo třeba krátký text. Jsou v ní nachystány různé fonty i barvy písma. Je to neskutečná zábava. Pak návrh odešlete a my ho natiskneme na obaly na mobil Xiaomi Mi 10 Youth Edition. Nový obal s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Mi 10 Youth Edition vám zašleme do dvou pracovních dní.

Kryty s vlastním motivem jsou ochránci mobilu Xiaomi Mi 10 Youth Edition i reprezentativní kousky

Kryty s vlastním motivem jsou jedinečným prostorem pro vaši kreativitu. Předvést můžete vaše lásky, kreativní um, ale třeba i vaši firmu. Fantazii meze neklademe. Obal s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Mi 10 Youth Edition je vaše dílo a je jen na vás, jak ho pojmete. Ty nejzajímavější návrhy pak najdete na Instagramu Etuo.cz. Všechny kryty s vlastním motivem jsou z kvalitních materiálů a v rozměrech mobilu Xiaomi Mi 10 Youth Edition. Ideálně sednou na tělo telefonu Xiaomi Mi 10 Youth Edition a poskytnou mu ochranu.

Smartphone Xiaomi Mi 10 Youth Edition

Chytrý mobil Xiaomi Mi 10 Youth Edition má v sobě ukrytý skvělý výkon, zajímavou výbavu a bezvadný fotoaparát. Je to velmi příjemný mobil střední třídy, který už je navíc připravený na 5G síť.