Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Mi 10 Pro

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 101
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Pusťte fantazii z uzdy a navrhněte obal s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Mi 10 Pro

Je do dobrá zpráva pro všechny, kteří mají rádi nevšední věci a nebojí se vytvořit si něco sami. A ještě lepší je, že na vytvoření krytu s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi 10 Pro nemusíte být zrovna grafik. Stačí jen nápad, fotka, obrázek nebo oblíbený motiv. Pokud se do tvorby chcete pustit a chybí vám inspirace, podívejte se na Instagram Etuo.cz. Jsou tam nejlepší obaly s vlastním potiskem našich klientů. Jakmile budete mít připravený obrázek v tiskové kvalitě, pusťte si aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi 10 Pro, kterou najdete zde na stránce e-shopu Etuo.cz a obrázek do ní nahrajte. Okamžitě uvidíte návrh obalu na mobil Xiaomi Mi 10 Pro a s tím můžete dále pracovat. Pozor především na otvory pro kamery fotoaparátu, aby nenarušil něco důležitého.

Designový doplněk, prostor pro sny i dobrá ochrana mobilu Xiaomi Mi 10 Pro

Kryty na mobil Xiaomi Mi 10 Pro s vlastním motivem jsou jedinečnou možností, jak sladit všechny doplňky do jednotného stylu, ale také prostor pro vaše sebevyjádření. Na obalu s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Mi 10 Pro můžete dát prostor vaší fantazii, ukázat vaše přání nebo třeba propagovat váš aktuální projekt. V každém případě získáte naprosto jedinečný obal na mobil Xiaomi Mi 10 Pro, který bude zároveň spolehlivým ochráncem zařízení. Obaly s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Mi 10 Pro jsou totiž vyrobeny z kvalitních materiálů a přesně v rozměrech a tvaru mobilu Xiaomi Mi 10 Pro.

Stylový design mobilu Xiaomi Mi 10 Pro

Smartphone Xiaomi Mi 10 Pro vyniká designem, výbavou a především luxusně vybaveným fotoaparátem. Na pět kamer hlavního fotoaparátu mobilu Xiaomi Mi 10 Pro už se dá zachytit hodně zajímavý úhle pohledu na svět.