Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Mi 10

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 101
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Mi 10

Svoboda vyjádření je základ a my vám dáváme možnost vytvořit si na váš mobil Xiaomi Mi 10 obal s vlastním potiskem, podle vašeho návrhu a přání. Stačí jen mít nápad, trochu si pohrát a otevřít aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi 10, kterou najdete přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Pro inspiraci můžete navštívit náš Instagram Etuo.cz. Pak už stačí připravený obrázek nebo fotku nahrát do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi 10. Okamžitě uvidíte návrh obalu na mobil Xiaomi Mi 10, který můžete v aplikaci dále upravovat a vylepšovat. Přidat můžete třeba krátký text. Jakmile budete spokojení, odešlete návrh obalu s vlastím potiskem na mobil Xiaomi Mi 10 a do dvou pracovních dní vyhlížejte pošťáka.

Kvalitní zabezpečení mobilu Xiaomi Mi 10 i místo pro vaše sny

Obaly na mobil Xiaomi Mi 10 s vlastním potiskem dávají netušené možnosti pro vaše sebevyjádření. Můžete s jejich pomocí ukázat světu vaše koníčky, propagovat vlastní práci nebo u sebe mít neustále fotku rodiny. Horký tip pro vás: Kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Mi 10 jsou také ideálním dárkem. Co víc potěší než věc, na které jste sami pracovali, je krásná a praktická zároveň. Jen pozor, aby obal plnil svůj účel, musí být vybrán podle modelu telefonu. Zde jsou kryty s vlastním motivem pro mobil Xiaomi Mi 10. Pro další modely se podívejte jinde v e-shopu.

Smartphone Xiaomi Mi 10 s vyladěným foťákem

Telefon Xiaomi Mi 10 je úžasným parťákem pro dlouhé dny, akce s přáteli, ale i na cesty. Má totiž vyladěný fotoaparát, který zachytí všechny krásné okamžiky a super věci, které ve vašem životě potkáte. Pomůže vám k tomu pětice kamer, které najdete na zadní straně mobilu Xiaomi Mi 10 i slušně velká základní paměť.