Navrhněte si vlastní pouzdro pro Wiko View 4 Lite

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vysněte si unikátní obal na mobil Wiko View 4 Lite s vlastním potiskem

Smartphony Wiko View 4 Lite jsou tady a rozjíždí novou jízdu za velmi zajímavé ceny. Nicméně i tak to chce novému mobilu Wiko View 4 Lite pořídit slušivý futrálek. A pokud chcete, aby byl zcela jedinečný, přesně podle vašich snů, vytvořte si obal s vlastním potiskem na mobil Wiko View 4 Lite. Chce to jen chvilku času, kreativní náladu a nápad. Stačí jen obrázek, třeba i kresba vašich dětí nebo fotka a samozřejmě aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Wiko View 4 Lite. Tu najdete přímo tady v e-shopu Etuo.cz. Máte obrázek připravený? Tak otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Wiko View 4 Lite. Do aplikace vložte váš připravený obrázek pro potisk. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem se ukáže model obalu pro mobil Wiko View 4 Lite. Na modelu bude váš obrázek tak, jak jste ho vložili. Je důležité návrh ještě doladit. Pozor třeba na otvory pro foťák. Někdy mohou narušit hlavní motiv obrázku. Přidat můžete pozadí nebo krátký text.

Kryty s vlastním motivem Wiko View 4 Lite jsou jedinečným prostorem pro vaše sebevyjádření

Kryty s vlastním motivem pro mobily Wiko View 4 Lite jsou místem, kde můžete ukázat vaši práci, um, lásky nebo sny. Ale hlavně je to zcela funkční obalem na mobil Wiko View 4 Lite, který mobil spolehlivě ochrání před každodenními nástrahami. Kryty s vlastním motivem na mobil Wiko View 4 Lite dobře kopírují tvar a rozměry mobilu. Na mobilu Wiko View 4 Lite tak dobře sedí, nepadají a díky kvalitním materiálům mu poskytnou spolehlivou ochranu.

Chytrý mobil Wiko View 4 Lite

Mobily čínské výroby vynikají velmi zajímavou výbavou a přístupnou cenu. Stejně je tomu i u mobilu Wiko View 4 Lite. Navíc vás zde potěší baterie s příjemně velkou kapacitou.