Navrhněte si vlastní pouzdro pro Wiko View 3

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si design obalu na mobil Wiko View 3 zcela podle vašeho vkusu

Někdy je to šílené. Ať hledáte, jak hledáte, nikde není obal na mobil Wiko View 3, který by odpovídal vašim představám. Známe to moc dobře, a proto jsme rádi, že vám můžeme nabídnout službu pro kryty s vlastním motivem i pro mobil Wiko View 3. Stačí jen obrázek, pár minut a aplikace pro kryty s vlastním motivem z našeho e-shopu Etuo.cz. Pokud vám chybí nápad, zkuste se nechat inspirovat na našem Instagramu Etuo.cz. Klasickou jsou fotky z dovolené, vysmáté obličeje dětí nebo třeba propagace aktuálního projektu. Ale můžete se pustit i vyloženě umělecké grafiky. Je to jen na vás. Obrázek pak nahrajte přímo do internetové aplikace pro kryty s vlastním motivem pro mobil Wiko View 3 a rovnou tam návrh i vylaďte. Aplikace pro kryty s vlastním motivem umožňuje přidat i krátký textík.

Unikátní místo pro sebevyjádření i kvalitní ochrana mobilu Wiko View 3

Kryty s vlastním motivem jsou jedinečné. Můžete na nich ukázat vaše vnitřní já, vzdát hold vašim láskám nebo ukázat uměleckou kreativitu. Prostor na obalu s vlastním potiskem na mobil Wiko View 3 je jen váš a nikdo vám do něj nebude zasahovat. Ve vteřině tak můžete vystoupit z davu ostatních uniformních obalů na mobily Wiko View 3. Všechny obaly s vlastním potiskem jsou z kvalitních materiálů s dlouhou životností. Na mobilu Wiko View 3 dobře sedí a účinně jej tak chrání před mechanickým poškozením.

Chytrý telefon Wiko View 3 pro méně náročné

Smartphone Wiko View 3 patří do kategorie cenově dostupných chytrých telefonů pro méně náročné uživatele. Nicméně je spolehlivý a jeho výbava odvede medvědí práci v každodenním nabitém programu. Velká obrazovka mobilu Wiko View 3 má 6,29 palce, a tak slibuje pohodlnou práci s aplikacemi i prohlížení fotografií. Nesmí chybět ani nezbytný fotoaparát.