Navrhněte si vlastní pouzdro pro Vodafone Smart X9

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Vodafone Smart X9 podle svého

Telefony operátorů mají jednu velkou nevýhodu. Má je spousta lidí. Každý druhý známý má mobil od svého operátora. A tak svůj telefon Vodafone Smart X9 můžete vídat častěji, než byste chtěli. Jak z toho ven? Je to snadné. Odlište se. Vytvořte pro váš telefon Vodafone Smart X9 kryt na míru s vlastním potiskem. V e-shopu Etuo.cz jsme připravili aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Aplikace je plně webová. Nemusíte nic ukládat ani stahovat do vašeho počítače. Stačí jen připravit si oblíbenou fotografii, obrázek nebo vlastní grafiku a tu nahrát do aplikace. Hned uvidíte, jak bude obal s vlastním potiskem podle vašeho návrhu vypadat. V aplikaci můžete návrh obalu pro telefon Vodafone Smart X9 dále upravovat. Můžete s obrázkem hýbat, měnit jeho velikost nebo do něj napsat krátký text. Zkrátka doladit obal s vlastním potiskem k dokonalosti. Pokud si nejste jistí, podívejte se na Instagram Etuo.cz. Najdete tam inspiraci přímo od našich klientů.

Pouzdra s grafickou pro Vodafone Smart X9

Potištěný obal s vlastním potiskem odesíláme během jednoho pracovního dne. Kryty na mobil s potiskem jsou ve vysoké kvalitě a kopírují rozměry telefonu Vodafone Smart X9. Tisk je plně otěru i oděru odolný. Na výběr pro potisk jsou připraveny klasické silikonové kryty na mobil nebo knížkové či flipové obaly. Malý tip pro vás – knížkové obaly poskytují hodně místa pro potisk. Rodinná fotografie na nich skvěle vynikne.

Mobil Vodafone Smart X9 - informace o modelu

Smartphone Vodafone Smart X9 patří k dostupným telefonům s velmi solidní výbavou. Operátor Vodafone si na něm dal záležet. Za sympatickou cenu získáte telefon s velkým displejem. Rozměry jsou 2 160 x 1 080 px a úhlopříčka má 5,65 palce. O výkon telefonu Vodafone Smart X9 se stará procesor Kirin 659 a 3 GB RAM. Příjemná je i kapacita baterie. Jejích 3 000 mAh už nějakou tu chvilku vydrží. Telefon Vodafone Smart X9 je samozřejmě vybavený i fotoaparátem. Jeho hlavní kamera má 12 MPx.