+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Vodafone Smart N9 Lite

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vytvořte si obal na mobil Vodafone Smart N9 Lite podle svého

Máte svůj telefon Vodafone Smart N9 Lite na volání a SMS? V pořádku. A víte, že i z telefonu pro běžný každodenní provoz můžete vytvořit unikát. Jak? Zcela jednoduše. Navrhněte si vlastní obal. S aplikací kryty s vlastním motivem jste zcela pány designu vašeho telefonu Vodafone Smart N9 Lite. Aplikaci otevřete přímo zde na stránkách e-shopu Etuo.cz. Nic nemusíte instalovat, nic se nestahuje do vašeho počítače. Připravte si oblíbenou fotografii nebo vlastní grafiku v tiskové kvalitě. Pro inspiraci můžete navštívit Instragram e-shopu Etuo.cz. Je tam spousta skvělých nápadů a povedených obalů s vlastním potiskem. Obrázek nahrajte přímo do aplikace. Ihned vidíte, jak bude na obalu telefonu Vodafone Smart N9 Lite vypadat. Obrázek můžete stále upravovat. Můžete měnit jeho velikost i umístění. Do návrhu může napsat i krátký text. Nabízí se afirmace, životní motto nebo krátké věnování.

Pouzdra s grafickou pro Vodafone Smart N9 Lite

Kryty s vlastním motivem jsou jedinečným osobním dárkem pro vaše blízké. Darujte babičce obal s rodinnou fotografií nebo kamarádovi kryt s vysněnou motorkou. Zabodujete. Obaly jsou vyrobeny přesně pro model Vodafone Smart N9 Lite. Dobře mu tak padnou a budou ho chránit před vnějšími vlivy. Potisk je ve vysoké kvalitě. Je plně oděru i otěru odolný. Dobře se udržuje v čistotě. Stačí k tomu jen navlhčený hadřík a pár minutek. Jakmile budete s návrhem krytu s vlastním motivem spokojeni, odešlete objednávku. Potištěný obal odesíláme během jednoho pracovního dne na vaši adresu.

Mobil Vodafone Smart N9 Lite - informace o modelu

Většina operátorů nabízí ekonomické telefony pod vlastním labelem. Stejně tak i Vodafone. Jeho smartphone Vodafone Smart N9 Lite je určen pro skutečně velmi nenáročné klienty. Vyniká sice docela zajímavým designem, ale výkon je slabší. Mobil Vodafone Smart N9 Lite je zaměřen na splnění základních funkcí, které od telefonu očekáváme. To znamená, že s ním můžete pohodlně telefonovat a psát zprávy. Nějaký ten mail také vyřídíte a zachytíte jednoduchou momentku. Na tento běžný provoz je telefon Vodafone Smart N9 Lite zcela postačující.