Navrhněte si vlastní pouzdro pro Vodafone Smart N9

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Vodafone Smart N9 podle svého

I telefon za nízkou cenu může být jedinečný. Poradíme vám, jak na to. Navrhněte si a nechte si vytisknout obal s vlastním potiskem. Přímo zde na stránkách e-shopu můžete spustit aplikaci pro kryty s vlastním motivem pro telefon Vodafone Smart N9. Postup je zcela jednoduchý a zvládne to opravdu každý. Stačí jen připravit si fotografii nebo obrázek s grafikou ve vašem stylu. Jen si dejte pozor, aby byl v dostatečné kvalitě. Jen tak vás bude potisk těšit. Spusťte aplikaci pro kryty s vlastním potiskem. Nemusíte se bát. Aplikace spustí přímo na stránkách e-shopu. Nic nestahujete do svého počítače. Obrázek nahrajte do aplikace. Ihned uvidíte, jak bude výsledný obal s vlastním potiskem vypadat. Upravte velikost obrázku nebo ho posuňte tak, abyste byli spokojení. Aplikace pro kryty s vlastním motivem umožňuje vložit do návrhu i krátký text.

Pouzdra s grafickou pro Vodafone Smart N9

Obaly s vlastním potiskem jsou jedinečným osobním dárkem. Můžete potěšit své přátele, maminku nebo třeba kolegu a navrhnout mu zcela originální pouzdro na mobil Vodafone Smart N9. Babičku potěší fotografie vnoučat, kolegu jeho vysněné auto a kamarádka ocení obal s vtipnou fotkou z poslední společné akce. Pro inspiraci se můžete podívat na náš Instagram Etuo.cz. Je tam spousta velmi povedených návrhů. Pro potisk můžete vybírat klasické silikonové obaly na mobily nebo knížková či flipová pouzdra na mobil Vodafone Smart N9. Potisk je ve vysoké kvalitě. Nemusíte se bát, že by časem blednul. Navíc je plně oděru odolný.

Mobil Vodafone Smart N9 - informace o modelu

I Vodafone má své kolekce mobilů a telefon Vodafone Smart N9 patří ke kategorii ekonomických telefonů střední třídy. U smartphonu Vodafone Smart N9 si výrobce dal záležet na designové stránce. Méně už investoval do výbavy telefonu. Obrazovka následuje trendy posledních období a má populární protáhlý tvar s poměrem stran 18:9. Výkon telefonu plně respektuje nižší střední třídu. Neoslní, ale pro běžný provoz je výkon telefonu Vodafone Smart N9 naprosto dostačující.