CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Vodafone

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Personalizujte mobil značky Vodafone

Vodafone je operátor, který sází na telefony pod vlastní značkou. Svým klientům nabízí smartphony velmi slušné kvality za konkurenčně zajímavé ceny. Design telefonů značky Vodafone sleduje současné trendy. Na druhou stranu, pak takové telefony značky Vodafone potkáváte všude. Pokud se chcete odlišit, chce to obal na mobil Vodafone s vlastním motivem. Můžete tak zcela personalizovat, kterýkoliv z modelů telefonů značky Vodafone. Kryty s vlastním potiskem jsou odesílány během jednoho pracovního dne. Je jen na vás, jestli budete mít telefon s rodinnou fotografií, momentkou z poslední povedené akce nebo vytvoříte vlastní grafický návrh. Pro inspiraci můžete nahlédnotu na Instagram našeho e-shopu Etuo.cz. Najdete tam stovky povedených návrhů krytů s vlastním motivem.

Vodafone - Jen pár kroků ke krytu s vlastním potiskem

Jak získáte kryty s vlastním potiskem? Je to jednoduché. Přímo zde na stránkách e-shopu spustíte aplikaci pro kryty s vlastním potiskem. Připravte si obrázek, fotografii nebo vlastní grafiku v tiskové kvalitě. Ten nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním potiskem a pak upravte tak, abyste byli spokojení. Aplikace vám ukáže náhled, jak bude obal s vaším vlastním motivem vypadat. Do návrhu můžete přidat i krátký text. Jaký? Napište své životní motto, pozitivní afirmaci nebo třeba věnování. Obal na mobil Vodafone můžete využít jako zajímavý osobní dárek pro vaše blízké. Jen si před objednáním ověřte, že máte správný model telefonu.

Vodafone - Operátor i značka telefonů

Telefony Vodafone jsou oblíbené především u klientů operátora. Není se co divit. Operátor Vodafone, tak jako ostatní hráči na trhu, dodává svým klientům kvalitní telefony za zvýhodněné ceny. I tak ale potřebují smartphony ochránit. Zvláště modely s velkým displejem potřebují účinnou ochranu displeje i celého telefonu. A proč nemít obal na telefon Vodafone zcela podle vašeho jedinečného vkusu. Stačí jen pár kroků a my vám potiskneme obal podle vašeho vlastního návrhu. Potisk je ve vysoké kvalitě. Neotírá se a snadno se udržuje v čistotě.