Navrhněte si vlastní pouzdro pro Vivo Y20s

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Originál nic nenahradí

V nabídce etuo.cz najdete kryty na mobil Vivo Y20s v opravdu úctyhodném množství provedení. Máme je jednobarevné, potištěné, s kombinovanými materiály i výjimečně odolné. Vedle toho však nabízíme jedinečnou možnost vytvořit si pro svůj telefon kryt s vlastním potiskem. Tato možnost je stále oblíbenější. A není divu. Na telefon se díváme opakovaně každý den. Pokud ponese váš oblíbený motiv či prvek, bude pro vás tento pohled nekonečným zdrojem zábavy a potěšení. Takový originál bude zkrátka jen jeden a jeho přínos oceníte nejlépe vy sami.

Hravé kryty s vlastním motivem

Pro výrobu krytu s vlastním motivem potřebujete jen tři ingredience: dobrý nápad, špetku času a hravosti. Bez ní se to neobejde. Už samotná výroba by vás totiž měla bavit. I u pouzdra na mobil totiž platí, že radost může přinášet, jen když se dělá s radostí. Náš nástroj na výrobu obalů podle vašich představ jsme tomu přizpůsobili, jak jsme jen mohli. Vše funguje velmi jednoduše a intuitivně. Jednotlivá funkční tlačítka jsou nazvaná tak, aby nikoho nenechala na pochybách. Dobrý výsledek vám velmi usnadní fakt, že plocha, na které tvoříte, svými rozměry i rozložením odpovídá telefonu Vivo Y20s. Díky tomu získáte dobrou představu, jak bude hotový výrobek vypadat. Motiv můžete na připravenou plochu umístit jeden i více. Textové tlačítko vám rozbalí nabídku různých fontů, velikostí i barev písma. Tlačítko na úpravu pozadí umožní přizpůsobit barevnost původní plochy vašemu zvolenému motivu. Dobré je ho použít v každém případě. My totiž do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Kryty na mobil podle vašich námětů tiskneme tak, jak nám je odešlete.

Vzhůru do boje

Telefon Vivo Y20s bojuje o své místo na slunci v jedné z nejnabitějších tříd, a sice v té střední. Zbraně, kterými ho výrobce do této bitvy vybavil, jsou přitom solidní: 5 000 mAh baterie s rychlým nabíjením, 128 GB úložiště a trojitá kamera s řadou pokročilých funkcí. Zda to bude na soupeře stačit, se teprve uvidí.