Navrhněte si vlastní pouzdro pro Vivo X51 5G

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Udělejte radost kryty s vlastním motivem

Zatímco někoho baví neustále vymýšlet nejrůznější dárky pro své blízké, pro jiné je to noční můra. Co kdybyste na to příště vyzráli a dali svým nejbližším takový dárek, jehož výroba vás bude samotné bavit? Navrhování krytu s vlastním potiskem je snadné a zábavné a výsledek vždy stojí za to. Z reakcí těch, kteří už takové kryty na mobil dostali, víme, že vždy udělaly radost. Kromě milé pozornosti spolu s ním lidé získávají užitečného pomocníka, který pomůže ochránit jednu z nejdůležitějších věcí dneška před všemi oděrkami, škrábanci a špínou.

Co je dobré vědět předem?

Než se pustíte do navrhování osobního krytu s vlastním potiskem, vždy je dobré se ujistit, že skutečně půjde o to které zařízení. Nejde totiž jen o značku. Důležité je také označení konkrétního modelu. Tentokrát si bereme na mušku přístroj Vivo X51 5G. Obal, na který budete své dílo umisťovat, tomuto telefonu beze zbytku odpovídá, a to včetně rozměrů pouzdra na mobil. Na svých místech jsou nejen veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky, ale také poměrně masivní otvor pro zadní čtvernou kameru a blesk. To vám vaše navrhování velmi zjednoduší. Díky tomu totiž získáte lepší představu, jak bude výsledek vypadat. Na záda obalu můžete přidat jeden či více obrázků a vzájemně je vrstvit. Natáčení, zvětšování či zmenšování je hračka. Kromě paměti svého zařízení nebo internetu máte k dispozici také naši rozsáhlou galerii. Použití textového tlačítka je čistě jen na vás. Vhodná slova můžete v každém případě přizpůsobit zvolenému motivu. Nabízíme možnost volby různých fontů, barev i velikostí písma.

Dokonalé Vivo X51 5G

Aby byl výsledek co nejdokonalejší, doporučujeme vám před dokončením objednávky ještě zkontrolovat barevnost pozadí. Tam, kam nezasahuje váš motiv, může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Ke snadné kontrole a přizpůsobení barevnosti pozadí slouží jednoduše tlačítko na spodní liště.