CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro TCL

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Dokonalý dárek je ten, který vyrobíte sami

Jak dokonale potěšit své blízké originálním dárkem? Vyrobte pro ně kryty s vlastním motivem. Na etuo.cz to jde snadno. Za pár minut může být perfektní dárek na cestě k vám. Velmi důležité je přitom dobře si pohlídat nejen značku telefonu, ale také konkrétní model. Každý telefon se totiž drobně liší a to nejen svými rozměry, ale také uspořádáním funkčních a ovládacích tlačítek a prvků. Jen dobře padnoucí kryt však může správně plnit svou roli a zabezpečit váš telefon před nástrahami, které na telefon číhají doslova na každém kroku.

Originální pouzdra na mobil TCL

Do naší kreativní dílny neustále přidáváme nové a nové obaly. Tentokrát jsme se zaměřili na telefony čínské značky TCL. Také pro ně můžete nově vyrobit kryty s vlastním potiskem. Začít přitom doporučujeme obrázkem či obrázky. Najít je můžete v paměti svého zařízení, na internetu nebo v naší obsáhlé galerii, která je pro vás pro tento účel zcela přístupná. Připravená šablona, na kterou obrázek či obrázky umisťujete, přitom bude zcela odpovídat konkrétnímu modelu zařízení. Lépe tak díky tomu získáte představu, jak bude kryt nakonec vypadat. Obrázky je možné zvětšovat, zmenšovat či natáčet. Textové tlačítko umožní přidat na obal správná slova. Vybírat můžete z nabídky různých stylů, barev i velikostí písma. Před odesláním objednávky ještě doporučujeme věnovat pozornost barevnosti pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, tam může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Kryty na mobil TCL s vaším jedinečným rukopisem tiskneme tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom volíme, je stejná jako u obalů na mobil v naší nabídce. Její kvalitou si proto můžete být jisti.

Odborník na LCD

Značka TCL se věnuje výrobě mobilních telefonů již od roku 2004, kdy koupila francouzský Alcatel. Zaměřuje se především na telefony nižšího a středního cenového segmentu. Jako odborník na televize je vybavuje převážně LCD displeji.