Navrhněte si vlastní pouzdro pro Sony Xperia 5

No search results

Luxusní obal na mobil Sony Xperia 5 s vlastním potiskem

Krásný mobil Sony Xperia 5 si zaslouží krásný obal. A vy si můžete navrhnout, jak bude obal s vlastním potiskem vypadat. Stačí jen nápad, pár minutek a aplikace pro kryty s vlastním motivem. Pokud si nejste jistí, co by na obalu na mobil Sony Xperia 5 mohlo být, podívejte se na náš instagram Etuo.cz. Oblíbené jsou různé fotografie, postavy z her či filmů nebo rovnou grafiky projektů, které chcete propagovat. Aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Sony Xperia 5 najdete zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Aplikace je plně webová, nic stahujete ani neukládáte. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Sony Xperia 5. Na modelu mobilu hned uvidíte, jak bude obal vypadat. Ještě ho dolaďte a třeba doplňte o text. TIP pro vás – kryty s vlastním motivem na mobil Sony Xperia 5 jsou skvělým dárkem. Jsou praktické a je v tom vaše vlastní kreativita.

Prostor pro kreativitu a dobrý ochránce mobilu Sony Xperia 5

Obaly s vlastním potiskem jsou nevšedním prostorem pro vaše sebevyjádření. Každý den tak můžete mít před očima, a nejen vy, obal na mobil Sony Xperia 5, který jste si sami vytvořili. Kryty s vlastním motivem na mobil Sony Xperia 5 jsou však zároveň plně funkční. Materiál, že kterého jsou obaly s vlastním potiskem vyrobeny, je top kvality. Potisk je také ve vysoké kvalitě. Navíc kryty s vlastním motivem na mobil Sony Xperia 5 kopírují rozměry a tvar zařízení. Díky tomu, na něm dobře sedí a nepadají. Mohou tak mobil Sony Xperia 5 spolehlivě chránit před nástrahami prostředí.

Smartphone Sony Xperia 5

Chytrý telefon s trojnásobným fotoaparátem a krásným designem, to je novinková Sony Xperia 5. Smartphone má šestipalcový displej OLED CinemaWide s rozlišením Full HD+. Uvnitř je schován výkonný procesor, velká paměť a solidní baterie.