Navrhněte si vlastní pouzdro pro Sony Xperia 10 II 

(Počet produktů: 1)
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Sony Xperia 10 II - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Sony Xperia 10 II - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Obal na mobil Sony Xperia 10 II s vaším vlastním potiskem

Přesně podle vašich představ může vypadat nový obal na mobil Sony Xperia 10 II. Nyní si totiž můžete sami navrhnout kryt s vlastním motivem na mobil Sony Xperia 10 II. Jak na to? Zde v e-shopu Etuo.cz najdete a spustíte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Sony Xperia 10 II. Ve vašem archivu najdete fotografii, kterou chcete mít na obalu s vlastním potiskem. Může to být fotka vysněné motorky, povedená momentka z dovolené nebo fotka vašich dětí. Pro inspiraci navštivte náš Instagram Etuo.cz. Nebo si sedněte k počítači a vytvořte vlastní grafiku. A je jedno, jestli půjde o abstraktní motiv nebo grafiku s logem vaší společnosti. Jediné na co si musíte dát pozor je dostatečná kvalita výsledného obrázku. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Sony Xperia 10 II. Okamžitě uvidíte model návrhu pro smartphone Sony Xperia 10 II. Návrh doupravte a případně přidejte krátký text.

Výhody obalu s vlastním potiskem na mobil Sony Xperia 10 II

Kryty s vlastním motivem na mobil Sony Xperia 10 II jsou zcela jedinečné. Stejný obal na telefon Sony Xperia 10 II nebude mít nikdo jiný. Proč? Protože vy budete jeho designérem. Pomocí obalu s vlastním potiskem můžete vyjádřit váš styl. Kryty s vlastním motivem pro mobily Sony Xperia 10 II jsou vyrobené z velmi kvalitních a odolných materiálů a mají vysoce kvalitní potisk. Ten je plně otěru i oděru odolný a snadno se udržuje v čistotě. Obaly na mobil Sony Xperia 10 II s vlastním potiskem jsou také zcela funkční. Poskytnou vašemu smartphonu Sony Xperia 10 II plnou ochranu proti běžným nehodám.

Chytrý telefon Sony Xperia 10 II

Smartphone Sony Xperia 10 II má skvělou výbavu, která plně odpovídá střední třídě mobilů. Velmi však potěší možnost používat mobil i v dešti, jak garantuje výrobce.