Navrhněte si vlastní pouzdro pro Sony Xperia 1 II

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal na mobil Sony Xperia 1 II zcela podle vaší představy

Už žádné kompromisy, žádné hledání obalu na mobil Sony Xperia 1 II, který bude aspoň trochu splňovat nároky vašeho vkusu. Tento obal s vlastním potiskem máte zcela ve vaší moci. S aplikací pro kryty s vlastním motivem e-shopu Etuo.cz si můžete navrhnout vlastní obal na mobil Sony Xperia 1 II. A opravdu záleží pouze na vaší fantazii a schopnostech, co bude na obalu na mobil Sony Xperia 1 II natištěno. A skvělá zpráva je, že to zvládne každý. Připravte fotografii, obrázek nebo grafiku, kterou na obalu s vlastním potiskem pro mobil Sony Xperia 1 II chcete mít. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Sony Xperia 1 II. Návrh v aplikaci dolaďte či případně doplňte textem a odešlete k tisku. Do dvou pracovních dní vám odešleme váš vysněný obal s vlastním motivem na mobil Sony Xperia 1 II.

Obal na mobil Sony Xperia 1 II s vlastním potiskem odliší i ochrání

Zcela unikátní obal s vlastním potiskem bezesporu odliší váš mobil Sony Xperia 1 II v davu jiných smartphonů. Na obalu s vlastním potiskem můžete mít fotku svých dětí, sny a cíle nebo třeba chlupatého miláčka. Je to na vaší fantazii. Inspiraci můžete najít na Instagramu Etuo.cz. Kryty s vlastním motivem pro mobil Sony Xperia 1 II jsou designovým doplňkem, ale také plně funkční ochranou telefonu. Tvarem a rozměry kopírují tělo mobilu Sony Xperia 1 II a díky tomu na něj ideálně dosednou. Mohou ho tak dobře chránit.

Smartphone Sony Xperia 1 II lahůdka mezi chytrými telefony

Chytrý mobil Sony Xperia 1 II patří k high-endovým zařízením. A tomu samozřejmě odpovídá i poměrně vysoká cena. Nicméně za ni dostanete chytrý telefon s perfektní výbavou, velkou obrazovkou s vysokým rozlišením a zvuk, za který by se nemusela stydět i daleko větší zařízení.