Navrhněte si vlastní pouzdro pro Sony Xperia 1

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Sony Xperia 1 podle svého

Pokud na obal s vlastním potiskem pro svůj Sony Xperia 1 plánujete obrázek svého jezevčíka, jak se slastně protahuje, raději ho na plochu umístěte naležato. Telefon se totiž může pochlubit výjimečně protáhlým displejem, takže nastojato by z vašeho domácího mazlíčka mohla zůstat sotva třetina. Další věc, se kterou musí kryty s vlastním motivem u tohoto modelu počítat, je zadní kamera ve středu horní části zad. Pokud se právě tam chystáte vložit obrázek svého přítele či přítelkyně, raději ho nějak natočte, aby to nakonec nevypadalo, že disponuje nějakými robotickými implantáty. Kamer je tu totiž požehnaně. Řídit se přitom můžete výřezy na této maketě, která telefonu Sony Xperia 1 přesně odpovídá.

Pouzdra s grafickou pro Sony Xperia 1

Svůj návrh nahrajte přímo na tuto bílou plochu. Váš motiv či jejich kombinaci můžete libovolně natáčet, zvětšovat či zmenšovat a různě upravovat. Třeba přizpůsobit barvu pozadí anebo přidat nějaký text. Textový editor má v zásobě celou řadu fontů i barev písma, ze kterých si jistě dokážete vybrat. Trochu si s návrhem pohrát se rozhodně vyplatí. Kryty na mobil Sony patří k předmětům, se kterými přicházíme denně do styku. Na očích je máme opakovaně každý den. Péče, kterou návrhu věnujete, se vám vrátí při každém pohledu na výsledné dílo.

Pouzdra na mobil Sony Xperia 1 budoucnosti

Osobní kryty na mobil zažívají v současné době své zlaté časy. Jde o skvělý dárek pro kohokoli s vašich blízkých. Stačí se ujistit, že je skutečně majitelem telefonu Sony Xperia 1, protože právě pro tento smartphone je tato konkrétní maketa určena. Vaše vlastní fantazie a znalost dotyčné osoby se postará o zbytek. Vy přece víte, co udělá vašemu partnerovi, mamince, babičce či kamarádovi největší radost. Tak se do toho dejte. Uvidíte, že dárek od vás bude dotyčného provázet nejméně několik příštích měsíců. Nejlépe až do doby, kdy se sám rozhodne pro výměnu telefonu.