Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy Xcover Pro

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

eVytvoř si jedinečný obal s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy Xcover Pro

Nemáte rádi kompromisy? Hledáte něco jiného, unikátního, jedinečného. Nehledejte. Vezměte to do svých rukou a vytvořte si obal na mobil Samsung Galaxy Xcover Pro s vlastním potiskem. Tvorba obalu s vlastním potiskem je hra, ke které není potřeba žádné zvláštní vybavení ani schopnosti. Chce to jen nápad a obrázek. A také aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Xcover Pro. Tu ale máte přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Pro inspiraci navštivte náš Instagram Etuo.cz. Ale máme malý tip. Skvělé jsou fotky z dovolených, vtipné obrázky, nebo logo vaší firmy. Obrázek s vašim návrhem pak nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Xcover Pro. Aplikace umožňuje návrh doladit. Pozor hlavně na otvor pro kamery fotoaparátu mobilu Samsung Galaxy Xcover Pro.

Spolehlivé obaly na mobil Samsung Galaxy Xcover Pro s vlastním potiskem

Kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Xcover Pro vám dají možnost ukázat váš vkus i cítění. Na obalu s vlastním potiskem si můžete vytvořit vlastní mikrosvět, ukázat, co máte rádi nebo třeba propagovat váš vlastní projekt. Zároveň jsou kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Xcover Pro dobrými ochránci. Obaly s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy Xcover Pro jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Na mobilu Samsung Galaxy Xcover Pro kryty s vlastním motivem dobře sedí, protože kopírují tvar jeho těla i jeho rozměry. Výborně se také udržují v čistotě. Kryty s vlastním potiskem stačí jednoduše otřít vlhkým hadříkem. Nemusíte se bát, že by se potisk setřel. Je ve vysoké kvalitě.

Chytrý mobil Samsung Galaxy Xcover Pro

Smartphone Samsung Galaxy Xcover Pro je velmi zajímavě vybaveným telefonem od renomované značky. Jeho hlavní předností je však zesílené tělo, které mobilu Samsung Galaxy Xcover Pro poskytuje vyšší odolnost.