Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy Xcover 4s 

(Počet produktů: 2)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 155
Výrobce / Série 2
Barva 1
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Samsung Galaxy Xcover 4S - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Wallet Book

Samsung Galaxy Xcover 4S - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 654 Kč Běžná cena 769 Kč
Samsung Galaxy Xcover 4s - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Samsung Galaxy Xcover 4s - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Ovažte se s kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Xcover 4s

Je konec nudy a kompromisů. I obal na mobil Samsung Galaxy Xcover 4s může být plný energie a fantazie. Je jen na vás, co na obalu s vlastním potiskem pro mobil Samsung Galaxy Xcover 4s budete mít. Opravdu, jaký návrh potisku vytvoříte, takový obal na mobil Samsung Galaxy Xcover 4s bude. Stačí k tomu jen málo. Otevřít aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Xcover 4s, připravit si fotografii nebo obrázek s vaší grafikou a pár minut času. Obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Aplikace vám ihned zobrazí, jak bude obal s vlastním potiskem vypadat. S možnostmi úprav návrh dolaďte a odešlete k tisku. Do druhého pracovního dne vám obal s vlastním potiskem odešleme na vaši adresu.

Ochrana mobilu, prostor pro sebevyjádření i skvělý dárek

Obaly s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy Xcover 4s jsou plně funkční. Jsou z kvalitních materiálů a v rozměrech modelu Samsung Galaxy Xcover 4s. Chrání tak mobil Samsung Galaxy Xcover 4s před mechanickým poškozením i nečistotami. Zároveň jsou kryty s vlastním motivem skvělou možností, jak vyjádřit vaše designové představy nebo vzdát holt vašim láskám. Je to prostor jen pro vás. Navíc máme malý tip. Mají vaši blízcí rádi osobní dárky, na kterých jste se sami podíleli. A co obal s vlastním potiskem, který sami navrhnete. Vysoce praktický dárek, který zahrnuje vaši tvůrčí činnost. Co víc si přát. Jen se dopředu ujistěte, že obdarovaný má model mobilu Samsung Galaxy Xcover 4s.

Kompaktní mobil se slušným výkonem

Smartphone Samsung Galaxy Xcover 4s má solidní výbavu a velice skromné rozměry. Tedy na dnešní dobu. Úhlopříčka 5 palců na druhou stranu poskytuje lepší komfort úchopu při psaní zpráv i volání. Standardní výbava telefonu Samsung Galaxy Xcover 4s nezklame. Je to skvělý pracant pro každodenní využití.