CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 143
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vyzkoušejte vlastní a unikátní kryty s vlastním motivem na tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Je to výzva. Můžete si sami vytvořit motiv potisku na obal na tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite, jaký nemá nikdo jiný. Můžete využít rodinnou fotku, vytvořit jedinečnou grafiku nebo si pohrát s koláží. V e-shopu Etuo.cz je připravena aplikace pro kryty s vlastním motivem. Pro použití aplikace pro kryty s vlastním motivem na tablety nemusíte nic ukládat do vašeho počítače. Její užívání je intuitivní a nemusíte se ho obávat. Práci s aplikací pro kryty s vlastním motivem na tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite zvládne opravdu každý. Vyberte si motiv, fotku nebo obrázek, který budete chtít na pouzdro na tablet natisknout, jednoduše jej vložte do aplikace. Hned se vám ukáže, jak bude obal na tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite vypadat. Aplikace pro kryty s vlastním motivem na tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite umožňuje úpravy. Vylaďte váš autorský obal na tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite na maximum. Můžete přidat i pozadí nebo krátký text.

Spolehlivá ochrana tabletu Samsung Galaxy Tab S6 Lite a krásné místo pro sebevyjádření

Obaly s vlastním potiskem na tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite jsou vždy jedinečnými kousky. Poskytují velký prostor pro vyjádření kreativity. Co celému světu ukážete, je jen na vás. Kryty na tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite můžete sladit s vašim osobním stylem. Nebo zkuste unikátním designem zaujmout nového obchodního partnera. Všechny kryty s vlastním motivem na tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite jsou zároveň plně funkční. Ochrání tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite před mechanickým poškozením, nečistotami i prachem.

Tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Společnost Samsung přichází pravidelně s tablety různých úrovní vybavenosti. Tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite má kovové tělo a jeho výbava je trochu odlehčená. Odměnou za to je nižší cena.