Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy Tab S6 10.5

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Unikátní obal na tablet Samsung Galaxy Tab S6 10.5 s vlastním potiskem

Tablet Samsung Galaxy Tab S6 10.5 je sám o sobě zařízení, které vystupuje z řady. A pokud to chcete ještě více podpořit, vytvořte pro něj jedinečný obal s vlastním potiskem. Budete tak mít obal, který nemá nikdo jiný na světě. Ani na jiném tabletu. Postup je jednoduchý. Připravte si obrázek, fotku nebo rovnou grafiku. Musí být v tiskové kvalitě. Pusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na tablet Samsung Galaxy Tab S6 10.5. Najdete ji tady na stránce e-shopu Etuo.cz. Obrázek do aplikace pro kryty s vlastním motivem nahrajte. Uvidíte model obalu na tablet Samsung Galaxy Tab S6 10.5 a na něm váš obrázek. Aplikace umožňuje úpravy a dopsání textu. Tak si můžete pohrát s umístěním obrázku. Hlavně pozor na otvory pro kamery fotoaparátu, ať nenaruší důležitý motiv. Jakmile budete spokojeni, odešlete objednávku.

Prostor pro kreativní nápady i ochrana tabletu Samsung Galaxy Tab S6 10.5

Kryty s vlastním motivem jsou stále více oblíbené. Jsou zkrátka místem, kde můžete popustit uzdu fantazii. Obal na tablet Samsung Galaxy Tab S6 10.5 s vlastním potiskem je velkou plochou pro vaše sebevyjádření. Jak návrh obalu pojmete je jen na vás. Někdo si z něj udělá foto rámeček. Jiný ho využije pro malou přenosnou nástěnku snů. A další využije skvělou plochu k propagaci vlastního nápadu. Zkrátka kryty s vlastním motivem na tablet Samsung Galaxy Tab S6 10.5 jsou tady pro vaše osobní vyjádření. V každém případě si můžete být jisti, že obal s vlastním potiskem na tablet Samsung Galaxy Tab S6 10.5 je dobrým ochráncem. Je vyrobený z materiálu vysoké kvality a v rozměrech zařízení.

Tablet Samsung Galaxy Tab S6 10.5

Jsou tablety, jako je Samsung Galaxy Tab S6 10.5, které si okamžitě získají řady fanoušků. A není se co divit. Vyladěný design, skvělá výbava i foťák a dotykové pero v jednom zařízení.