Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy Tab S5E 

(Počet produktů: 1)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 155
Výrobce / Série 1
Barva 1
Řazení: 
Pozice
Název produktu
Cena
Vytvořeno v
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model zařízení
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Samsung Galaxy Tab S5E - kryt na tablet s vlastním motivem Wallet Book - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Wallet Book

Samsung Galaxy Tab S5E - kryt na tablet s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 756 Kč Běžná cena 889 Kč
 

Vytvořte si obal na Samsung Galaxy Tab S5e podle svého

Emailování, focení, buzení, hraní her, surfování po internetu, práce, škola. Dnes si již neumíme život bez svých tabletů vůbec představit. Nosíme je neustále u sebe, díváme se do nich i několik hodin denně, trávíme na nich většinu svých životů. Věnujeme jim ale dostatečnou péči? Staráme se o ně tak, jak si skutečně zaslouží? Předcházíme možným problémům, zaškobrtnutím, poškozením? Anebo si jen užíváme jejich společnost bez ohledu na to, co se jim stane?! Jenže, co když se vám váš tabletový přítel, třeba Samsung Galaxy Tab S5e poškodí?! Co když se mu něco stane?! Co když najednou jen díky vaší chybě přestane fungovat?! Jste na takovou situaci připraveni?

VOchraňte Samsung Galaxy Tab S5e s krytem s vlastním motivem

Ochránit tablet Samsung Galaxy Tab S5e přitom není vůbec složité. Stačí si pořídit pouzdro s vlastním potiskem. Nic víc, nic míň. Tak málo stačí, aby byl váš tablet Samsung Galaxy Tab S5e chráněn před vrypy, rýhami, škrábanci a oděrkami. Kryt s vlastním motivem navíc můžete obohatit o doslova jakoukoliv vlastní fotografii. Vytvoříte si tak vysoce unikátní kousek, s jakým se nikde jinde nesetkáte. Kryty na tablet Samsung s vlastním potiskem vydrží dlouhá léta jako nová. Budou vám dělat parádu i po letech používání. A životnost vašeho tabletu? Ta bude s krytem na tablet prakticky nekonečná. V tomto případě bude záležet pouze na životnosti samotného operačního systému a hardwaru vašeho zařízení.

Samsung Galaxy Tab S5e - ultra tenký, ultra lehký

Dopřejte si ničím nerušený pohled na oblíbené filmy, seriály i hry. Tablet Galaxy Tab S5e od společnosti Samsung překonává hranice běžného zobrazení. Více tabletu, méně rámečků. Tablet Samsung Galaxy Tab S5e představuje stroj konečně bez přebytečných okrajů. Přijměte ten paradox, že v případě tabletu Samsung Galaxy Tab S5e je více opravdu méně. Díky odlehčenému designu tabletu je jeho používání úžasně pohodlné a příjemné. Galaxy Tab S5e je tenký jen 5,5 mm a váží okolo 400 gramů, takže je dost lehký na to, abyste ho mohli mít stále při sobě. Je elegantní, tenký a lehký. Díky prostředí One UI se tablet sám stará o to, aby vás neobtěžovaly zbytečnosti. Dokonalý sluchový zážitek vám zprostředkuje zvukový systém AKG, který se pyšní čtyřmi reproduktory a třírozměrným prostorovým zvukem. Hudba tedy zní naprosto realisticky a není zkažená žádným šumem. Galaxy Tab S5e se stane vaším věrným společníkem, ať si ho vezmete kamkoliv. A s krytem s vlastním motivem navíc společníkem, který bude chráněn ve všech situacích.