Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 podle svého

Tablety. Moderní technologie, které dnes stále častěji nosíme neustále u sebe. A ani se není čemu divit. Jsou chytrým přemostěním mezi počítači a mobilními telefony. Nabízí víc, než jen klasické smartphony, ale zároveň přináší i prvek notebooků do vaší kapsy. Stále častěji jsou tenké a ultra-lehké, takže je můžete mít stále u sebe. Ne jinak to platí i u Samsungu Galaxy Tab A 10.1 2019. Je vaším věrným společníkem, ať si ho vezmete kamkoli. Proto by byla obrovská škoda nevěnovat mu ani špetku péče a ochrany.

Ochraňte svůj tablet Galaxy Tab A 10.1 2019 s kryty s vlastním motivem

Kryty na tablet Samsung jsou skvělou možností pro všechny, kteří nechtějí riskovat jeho poškození. Přece jen je tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 parťák, kterého by byla škoda se vzdát jen kvůli šrámu či rýze. Kryty s vlastním motivem přináší nepřeberné množství možností. Můžete si nechat vytvořit obal, který přesně vystihne vaši osobnost, náladu nebo postoje. Na pouzdra na tablety s vlastním potiskem si můžete nechat dát cokoliv. Ničím nejste limitováni. Fotografie, obrázky, kresby, grafiky. To všechno může zdobit i váš Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019. A je to velice jednoduché. Stačí během objednávkového procesu vložit ke své objednávce i vybranou fotografii nebo grafiku. A je to. Zvládne to každý a už za pár dnů může mít váš Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 vzhled, o jakém se vám nikdy ani nesnilo. Navíc bude perfektně chráněn před vrypy, škrábanci, odřeninami, šrámy i rýhami. Nic z toho si už na váš Samsung Galaxy Tab A 10.1 nepřijde.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) - jedinečný výkonný tablet, který si zaslouží ochranu

Elegantní design, který skvěle padne do ruky. To je Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019. Tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 WiFi s velikostí displeje 10,1" představuje vyšší třídu tabletů se špičkovou výbavou v dobré cenové relaci. Výkonný tablet s funkcemi pro celou rodinu, pohodlným displejem pro práci na internetu a čtení obsahu a speciálním dětským režimem. Díky velké obrazovce představuje Samsung Galaxy Tab A 10.1 WiFi ideálního společníka pro prohlížení webu, sledování filmů i hraní her doma i na cestách. Každá scéna vám oživne přímo před očima. Výkonný hardware společně se systémem Android 6.0 zajistí plynulé prostředí a velká 7 300 mAh baterie zase umožní provoz i po celý den. Dětský režim Kids Mode 4.0 je optimalizován tak, aby se děti mohly díky širší kreslicí ploše a lepším zvukovým efektům skvěle bavit. Nabízí vám také možnost uzamknutí aplikací a nastavení doby používání. Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 je ideální pro pohodlné sledování vašeho oblíbeného multimediálního obsahu. Tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 WiFi umí i docela obstojně pořizovat snímky. K tomu je vybaven zadní kamerou s automatickým zaostřováním a rozlišením 8 Mpx. Foťte i za zhoršených světelných podmínek se světelností f/1.9. To všechno je Samsung Galaxy Tab A 10.1. Tablet, jehož je radost používat. Ochraňte jej proto s krytem s vlastním motivem.