Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy S20 Ultra

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vždy originální Samsung Galaxy S20 Ultra

Při nákupu pouzdra na mobil Samsung Galaxy S20 Ultra se buď můžete probírat nepřeberným množstvím motivů, které jsme pro vás vytvořili, anebo na to jít po svém. Také na tento telefon můžete vyrábět kryty s vlastním motivem. Zažijte zábavu při jejich navrhování. Během pár minut můžete obléct svůj Samsung Galaxy S20 Ultra do hávu, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světě. Jde to snadno, přesvědčte se.

Kryty s vlastním potiskem za chviličku

Bílá plocha, kterou vidíte před sebou, má stejné uspořádání jednotlivých prvků, jako telefon Samsung Galaxy S20 Ultra. To samé platí i pro průsvitné boky, ty mají také výřezy přesně tam, kde mají být. Vaším pomyslným malířským plátnem však bude zadní plocha. Právě na ni můžete nahrát jeden či více motivů z paměti svého zařízení, z internetu anebo je pro vás otevřená naše galerie plná nejrůznějších designů a obrázků. Tlačítko „Přidat text“ není potřeba vysvětlovat. Snad jen doplníme, že je možné měnit písmo, jeho velikost, barvu i umístění. Tlačítko barvy pozadí použijte v případě, že někde vykukuje původní bílá. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Pokud jste s koláží svého pouzdra na mobil spokojení, pošlete ho k nám do výroby. Za pár dní se můžete těšit na svůj originální doplněk. Vaše osobní kryty na mobil Samsung Galaxy S20 Ultra tiskneme stejnou technikou jako obaly v naší nabídce. Díky tomu získáváte jistotu, že budou potištěné kvalitně, že barvy budou stálé a že oděrky, škrábance a špína nebudou mít šanci.

Vážený Samsung

Samsung Galaxy S20 Ultra se může pochlubit maximální výbavou. Ta se promítá i do jeho výsledné váhy. Telefon má plných 221 g. Už proto jistě oceníte, že obaly od nás mu na váze nepřidají téměř nic. Díky průsvitným bokům naopak zachovají všechny linie telefonu, takže zepředu bude vypadat stále tak, jak výrobce zamýšlel.