CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy S20 Plus

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 143
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Jedinečný obal s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy S11

Chcete pro váš nový mobil Samsung Galaxy S20 Plus něco zvláštního? Obal, který nebude mít nikdo jiný ve firmě, nebo dokonce úplně unikátní obal? A víte, že to vůbec není problém? Pro mobil Samsung Galaxy S20 Plusmůžete mít obal s vlastním potiskem, který si navrhnete vy sami. Stačí jen nápad, aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy S20 Plus a trochu času. Pokud si nejste jistí, co lze na obal na mobil Samsung Galaxy S20 Plus s vlastním potiskem dát, tak věřte, že prakticky cokoliv. Po inspiraci zajděte na instagram Etuo.cz. Jakmile budete mít obrázek připravený, nahrajte ho do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy S20 Plus. Tu spustíte přímo zde na stránkách e-shopu Etuo.cz. Aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy S20 Plus je plně intuitivní. Práci s ní zvládne každý. V aplikaci ihned vidíte, jak bude obal s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy S20 Plus vypadat a můžete ho ještě doladit.

Obal s vlastním potiskem je kvalitní ochránce a prostor pro sebevyjádření

Kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy S20 Plus jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Mají dobrou životnost a vysokou odolnost. Kryty s vlastním potiskem kopírují tvar a rozměry mobilu Samsung Galaxy S20 Plus. Je to důležité, protože na těle mobilu Samsung Galaxy S20 Plus dobře sedí, nepadají a mohou ho tak ochránit. Samozřejmostí jsou otvory pro nabíječku i kamery fotoaparátu v dostatečné velikosti a na správném místě. I potisk je ve vysoké kvalitě. Nemusíte se tak bát otírání a odírání. Kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy S20 Plus jsou také výborným dárkem. Spojují praktický dárek a kreativní produkt.

Smartphone Samsung Galaxy S20 Plus

Společnost Samsung má u nás hodně fanoušků. Ale není se co divit, její mobily mají výbornou výbavu a také solidní životnost. Stejně tak je tomu i u Samsung Galaxy S20 Plus.