Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy S20 FE

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Pojďme si hrát a vytvořit si obal s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy S20 FE

Je to tak, opravdu můžete mít obal na mobil Samsung Galaxy S20 FE, který bude mít potisk z vaší autorské díly. A je vlastně jedno, zda jste zkušený grafik, nebo jestli využijete fotku či obrázek. Je to jen na vás a vaší invenci. Jestli máte chuť, vytvořte si vlastní grafiku kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy S20 FE. Využijte reprodukci vašeho obrazu, anebo třeba naskenujte obrázek, který vám z lásky nakreslilo vaše dítko. Oblíbené jsou i fotky z dovolených, vysněných aut nebo plánovaného domu. Jakmile budete mít obrázek připravený, otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy S20 FE. Obrázek do ní nahrajte. V programu pro kryty s vlastním motivem ihned uvidíte zjednodušený model obalu s vlastním potiskem, a jak na něm bude obrázek vypadat. Aplikace pro kryty s vlastním motivem dovoluje vyladění, přidání textu nebo pozadí.

Obal s vlastním potiskem Samsung Galaxy S20 FE je nevšední dárek

Kryt s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy S20 FE propojují zcela funkční obal, který ochrání telefon před poškozením vnějšku, s krásným osobním dárkem. Je to perfektní volba, pokud chcete dát praktický dárek a zároveň zapojit vlastní kreativitu. Vašim tvůrčím zapojením ukážete, že vám na člověku záleží a víte, co má nejraději. Na obalu s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy S20 FE pak může být cokoliv. Populární jsou fotky vnoučat, ale zaujme i momentka z poslední dovolené. Obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny v rozměrech mobilu Samsung Galaxy S20 FE. Jsou z vysoce kvalitních materiálů, které vynikají dlouhou životností a dobrou odolností. Potisk je ve vysoké kvalitě a nemusíte se bát jeho otírání.

Smartphone Samsung Galaxy S20 FE

Krásný mobil Samsung Galaxy S20 FE patří k fanouškovským modelům. Výbavou hravě strčí do kapsy i vlajkové lodi. A rozhodně zaujme barevnými provedeními.