CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy S20

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 143
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Samsung Galaxy S20 s vlastním potiskem

Značka Samsung vtiskla své veleúspěšné řadě telefonů označení Galaxy. Co tím chtěla říct, se můžeme jen dohadovat. Že jsou nejlepší v celém (známém) vesmíru? Že mají (téměř) nekonečné možnosti? Že obsáhnou vše, co (zatím) známe? Jestli si také rádi kladete velké otázky, co takhle zeptat se sami sebe: jaký pohled se vám neokouká ani za několik dní, měsíců či dokonce let? Pokud na tuto otázku zazní jednoznačná odpověď, potom máte jasno: se svým galaktickým telefonem si to namiřte rovnou do naší dílny na výrobu obalů na míru. Pouzdra na mobil Samsung Galaxy S20 s vaším vlastním originálním otiskem jistě dokáží dopovědět příběh telefonu, který našel inspiraci ve vesmíru.

Kryty s vlastním motivem za pár minut

Inspirace už vás navštívila, můžete se pustit do navrhování. Kvůli jedinečnému krytu nemusíte opouštět svůj domov, dokonce ani místo, kde právě jste. Všechno zařídíte za několik okamžiků přímo na našich stránkách. Vaším polem působnosti bude bílá plocha před vámi. Ta svými rozměry odpovídá telefonu Samsung Galaxy S20, ověřit si to můžete třeba na poměrně masivním výřezu pro zadní kamery. Nahrajte na ni motiv, či jejich kombinaci. Jde to jednoduše přidáním jednoho nebo více obrázků z paměti vašeho zařízení, z internetu nebo naší galerie. Pokud vás napadají i ta správná slova, jednoduše doplňte i ta. Za zmínku stojí ještě tlačítko na úpravu pozadí, najdete ho na spodní liště. Doporučujeme ho použít na závěr. Tam, kde pozadí neupravíte, zůstane původní bílá. My vaše navrhované kryty na mobil nijak neupravujeme, tiskneme je tak, jak je pošlete. Doladit každý detail se rozhodně vyplatí.

Našlapaný konkurent

Samsung Galaxy S20 ví, že bude muset uspět v silné konkurenci nejen sousední Číny, ale především svého největšího rivala značky Apple. Výrobce ji do tohoto boje vyzbrojil nejnovější technologií, včetně posledního Androidu 10.0, velkým uložištěm a voděodolností díky normě IP68. Zda to bude stačit, ukáže jen čas.