Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy S10e

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Samsung Galaxy S10E podle svého

Odlehčené verze telefonů typicky vyhledávají ti, kdo mají rádi chytrá řešení. Většinou to totiž chodí tak, že verze s označením E toho svede téměř tolik co plné verze, které přitom většinou stojí nepoměrně více peněz. Podobně je tomu u telefonu Samsung Galaxy S10E. Kromě čtečky otisků prstů na displeji, funkci rozpoznávání duhovky a o něco menším výkonu, v sobě příbuzenství s modely S10 rozhodně nezapře. Snad jen velikost prozrazuje, že jde o menšího brášku. To, co telefonu chybí na výkonu, můžete dohnat originalitou. I pro tento model nabízíme možnost vyrobit si kryty s vlastním motivem.

Pouzdra s grafickou pro Galaxy S10E

Ať už plánujete pořídit kryt na telefon pro sebe anebo někoho ze svých blízkých, vždycky bude na konci radost. Buď vaše nebo někoho z vašich příbuzných či přátel. Na kryty na mobil Samsung se totiž díváme opakovaně každý den. Pokud je zdobí prvek, který připomíná to, co máte v životě rádi, zaručeně budete cítit radost při každém pohledu na ně. A to už stojí za trochu toho přemýšlení a času, který věnujete jejich návrhu. Naštěstí ho nebude příliš. S naším jednoduchým nástrojem vytvoříte originální pouzdra na mobil jednoduše a za pár minut.

Galaxy S10E - Stačí dobrý nápad a je to

Není nutné dávat dohromady složitou koláž. Úplně stačí jednoduchý motiv a jeho správné umístění. Tato maketa vám v tom pomůže. Svými rozměry i rozvržením výřezů přesně odpovídá telefonu Samsung Galaxy S10e. Díky tomu přesně víte, jak obrázek či fotku rozvrhnout tak, aby na obalu vypadala co nejlépe. Textový editor můžete, ale i nemusíte použít. Je to velmi oblíbený nástroj, pokud má kryt na mobil sloužit jako dárek. Plocha, na kterou motiv nahráváte, je vždy bílá. Pamatujte proto na to, že každý kousek, který nevyplníte, bílý také zůstane. Tlačítko barva pozadí vám jednoduše pomůže tento poslední detail doladit.