CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy S10 Plus

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 143
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Samsung Galaxy S10 Plus podle svého

To nejlepší, co v poslední době opustilo dílny korejského výrobce špičkové elektroniky, telefon Samsung Galaxy S10 Plus, rozhodně není levná záležitost. Společnost si na něm dala opravdu záležet. Je proto jen na místě přistupovat k němu se stejnou zodpovědností. Na trhu se setkáte s celou řadou ochranných pomůcek, které jsou šity na míru telefonu Samsung Galaxy S10 Plus. Tyto kryty na mobil nabízí mnohé, ale žádný z nich vám nezaručí naprostou originalitu, tedy až na jeden jediný. Výjimkou bude obal, který si sami vytvoříte. Pouze kryty s vlastním motivem vám poskytují naprostou jistotu, že je nebude mít nikdo jiný na celém světě.

Pouzdra s grafickou pro Samsung Galaxy S10 Plus

Pokud jste majitelem tohoto našlapaného přístroje, jistě se také budete porozhlížet po náležité ochraně. Jestli jste zakotvili na této stránce, nejspíš dáváte především ostatním přednost naprosté originalitě. Navrhnout osobní kryty s vlastním motivem vám zabere jen chviličku. Vše je velmi jednoduché a intuitivní. Na předem připravenou plochu, která přesně odpovídá telefonu Samsung Galaxy S10 Plus nahrajte motiv či jejich kombinaci. Použít můžete paměť svého zařízení, internet anebo najít inspiraci v naší nekonečné galerii. Obrázek či obrázky můžete i nemusíte doplnit nějakým textem. Nabízíme velké množství různých stylů písma včetně nejrůznějších barev. Tlačítko barvy pozadí doporučujeme nechat na úplný závěr. V opačném případě zůstane každá plocha, kterou nevyplníte, bílá. Přesně jak to vidíte na tomto modelu. Až budete s výsledkem spokojení, zadejte obal k nám do výroby.

Vyšperkujte si svůj Samsung Galaxy S10 Plus

K vašim vlastním originálním obalům přistupujeme se stejnou zodpovědností, jako by šlo o naše návrhy. Tiskneme je zcela stejnou technikou. Barvy proto budou odolné a tisk takový, jak jste od nás zvyklí. Naprostou nezničitelnost pouzdra na mobil vám samozřejmě nezaručíme, to by ani nebylo možné. Při běžném, šetrném zacházení a příležitostném čištění by s vámi váš vlastní obal na mobil měl vydržet přinejmenším několik let.